Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 337 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 17 қарашадағы № 97 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы, Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 337 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізімінде № 176760 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 844982,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 235059 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 750 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 59262 мың теңге;
трансферттер түсімі – 549911,1 мың теңге;
2) шығындар – 869812 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 24829,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 24829,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете поселка Айтеке би на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 337
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 17 ноября 2023 года № 97. Прекращено действие в связи с истечением срока
Кызылординская область, Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение сессии Казалинского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 337 "О бюджете поселка Айтеке би на 2023-2025 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 176760) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Айтеке би на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 844982,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 235059 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 750 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 59262 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 549911,1 тысяч тенге;
2) затраты – 869812 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -24829,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 24829,9 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 24829,9 мың теңге.".
2. Аталған шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ. Әліш
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "17" қарашадағы
№ 97 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 337 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

используемые остатки бюджетных средств – 24829,9 тысяч тенге.".
2. Приложению 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложением 1, 2 к настоящему решению.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата Казалинского района Г. Алиш
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "17" ноября 2023 года № 97
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2022 года № 337
Бюджет на 2023 год поселка Айтеке би
Категория
Сумма, тысыч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

3 304
18
Аудандық мәдениет Орталығының теңгеріміндегі "Жеңіс" саябағы Әйтеке би кенті әкімінің аппаратына қарасты Әйтеке би кенттік мәдениет Үйіне берілуіне байланысты "Жеңіс" саябағын күтіп ұстауға қаралған 7 бірлік бағбан штатын ауыстыруға
3 492
19
Халықтың әлеуметтік жағынан осал топтарына жалға берілетін жаңа пәтерлер орналасқан көшелерге жарықтандыруға қажетті материалдар сатып алуға
3 067,1
20
Әйтеке би кенті әкімінің аппаратына 1 бірлік жүргізуші штаты берілуіне байланысты еңбекақы қорына қосымша
1 454

3 304
18
В связи с передачей парка "Женис", находящегося на балансе районного центра культуры, в дом культуры поселка Айтеке би, подведомственный аппарату акима поселка Айтеке би, на замену 7 единиц штата садовода, предусмотренных на содержание парка " Женис
3 492
19
На приобретение необходимых материалов для освещения улиц, расположенных в новых квартирах, предоставляемых в аренду социально уязвимым слоям населения
3 067,1
20
Дополнительно к фонду оплаты труда в связи с передачей штата водителя 1 единицы в аппарат акима поселка Айтеке би
1 454