Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Басықара ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 343 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 17 қарашадағы № 103 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Басықара ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 343 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізімінде № 176423 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Басықара ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 107637,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3240 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 112 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 293 мың теңге;
трансферттер түсімі – 103992,4 мың теңге;
2) шығындар – 107735,3 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -97,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 97,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Басыкара на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 343
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 17 ноября 2023 года № 103. Прекращено действие в связи с истечением срока
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Басыкара на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 343 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №176423) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Басыкара на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 107637,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3240 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 112 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 293 тенге;
поступления трансфертов – 103992,4 тысяч тенге;
2) затраты – 107735,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -97,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 97,9 тысяч тенге.
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 97,9 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ. Әліш
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "17" қарашадағы
№ 103 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 343 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Басықара ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

используемые остатки бюджетных средств – 97,9 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложение 1, 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Казалинского районного маслихата Г.Алиш
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "17" ноября 2023 года № 103
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2022 года № 343
Бюджет на 2023 год сельского округа Басыкара
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

15 035,4
1
Басықара ауылдық округі, Басықара ауылы, С.Мұқанов көшесінде орналасқан спорт алаңының жасанды төсеніш қабатын ағымдағы жөндеу жұмыстарына
2 104,4
2
Қазалы ауданы, Басықара ауылындағы Т. Мұсабаев көшесін (1,162 км) орташа жөндеу жұмыстарының ЖСҚ-н әзірлеуге
1 923
3
Басықара ауылындағы аяқ су айдайтын СНП 500/10 маркалы насосты (2010 жылғы) ағымдағы жөндеу жұмыстарына
881
4
Басықара ауылына аяқ су айдайтын СНП 500/10 маторына сұйық отын сатып алуға
1 489
5
Әкімшілік ғимаратына жылу маусымына сұйық отын сатып алуға
7 516
6
Басықара ауылдық клубының көрермен орындықтарын жөндеу үшін материалдар сатып алуға
1 122

15 035,4
1
На текущий ремонт искусственного настила спортивной площадки, расположенной по улице С. Муканова, аульный округ Басыкара, село Басыкара
2 104,4
2
На разработку ПСД работ по среднему ремонту улицы Т. Мусабаева (1,162 км) в селе Басыкара Казалинского района
1 923
3
На текущий ремонт насосов марки СНП 500/10 (2010 года) с перекачкой воды в селе Басыкара
881
4
На приобретение жидкого топлива для матора СНП 500/10, перекачивающего воду в село Басыкара
1 489
5
На приобретение жидкого топлива на отопительный сезон в административном здании
7 516
6
На приобретение материалов для ремонта зрительских сидений басыкарского сельского клуба
1 122