Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Қызылқұм ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 349 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 17 қарашадағы № 109 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Қызылқұм ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 349 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізімінде № 176827 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Қызылқұм ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 83584,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3023 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 723 мың теңге.
трансферттер түсімі – 79838,3 мың теңге;
2) шығындар – 84455,4 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -871,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 871,1 мың теңге.
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Кызылкум на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 349
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 17 ноября 2023 года № 109. Прекращено действие в связи с истечением срока
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Кызылкум на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 349 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 176827) следующие изменений:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Кызылкум на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 83584,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3023 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 723 тысяч тенге.
поступления трансфертов – 79838,3 тысяч тенге;
2) затраты – 84455,4 тысяч тенге, в том числе;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -871,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 871,1 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 871,1 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ. Әліш
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "17" қарашадағы
№ 109 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 349 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Қызылқұм ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

используемые остатки бюджетных средств – 871,1 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата Казалинского района Г. Алиш
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "17" ноября 2023 года № 109
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2022 года № 349
Бюджет на 2023 год сельского округа Кызылкум
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

9 662,3
1
Кәукей ауылы, Жанқожа батыр көшесіндегі трансформатор қондырғысының тозығы жетіп істен шығуына байланысты жаңа КТПН-160/10-0,4 кВ У1 маркалы трансформатор қондырғысын сатып алуға
3 808
2
Қызылқұм ауылдық округіне скважина қазу жұмыстарының ЖСҚ-н әзірлеуге.
1 354
3
Ажар елді мекенінде тұрғындарды электр жарығымен қамтамасыз етіп отырған дизелді электр генераторына сұйық отын сатып алуға қосымша
3 495,5
4
Ажар елді мекеніндегі су тұщыту қондырғысына сұйық отын сатып алуға қосымша
160,4
5
Аяқ су айдау үшін дизелдік насосқа сұйық отын сатып алуға қосымша
844,4

9 662,3
2
Приобретение КТПН-160/10-0,4 кВ У1 в связи с износом трансформаторной подстанции в селе Каукей по улице Жанкожа батыра.
3 808
3
Разработка проектно-сметной документации "Установка артезианской скважины водоснабжения в сельском округе Кызылкум"
1 354
4
На приобретение жидкого топлива для дизельного электрогенератора, обеспечивающего электрическое освещение населения в населенном пункте Ажар
3 495,5
5
На приобретение жидкого топлива для опреснительной установки в населенном пункте Ажар
160,4
6
Дополнительно к приобретению жидкого топлива для дизельного насоса для перекачки воды
844,4