Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 337 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 134 шешімі
Қызылорда облысы, Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 337 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізімінде №176760 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 815580,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 243120 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 750 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 51201 мың теңге;
трансферттер түсімі – 520509,4 мың теңге;
2) шығындар – 840410,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 24829,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 24829,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете поселка Айтеке би на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 337
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22 декабря 2023 года № 134
Кызылординская область, Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 337 "О бюджете поселка Айтеке би на 2023-2025 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 176760) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Айтеке би на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 815580,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 243120 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 750 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 51201 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 520509,4 тысяч тенге;
2) затраты – 840410,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -24829,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 24829,9 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 24829,9 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ. Әліш
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 134 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 337 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

используемые остатки бюджетных средств – 24829,9 тысяч тенге.".
2. Приложению 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложением 1, 2 к настоящему решению.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата Казалинского района Г. Алиш
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года № 134
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2022 года № 337
Бюджет на 2023 год поселка Айтеке би
Категория
Сумма, тысыч тенге
Класс
Подкласс
Наименование