2024-2026 жылдарға арналған Бірлік ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 158 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 - бабының 2-7 тармағына сәйкес, Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Бірлік ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 75578 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3809 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 242 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 71327 мың теңге;
2) шығындар – 75973,5 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -395,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)– 395,5 мың теңге;
қарыз түсімі – 0;
қарызды өтеу – 0;

О бюджете сельского округа Бирлик на 2024-2026 годы
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22 декабря 2023 года № 158.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Бирлик на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 75578 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3809 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 242 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 71327 тысяч тенге;
2) затраты – 75973,5 тысяч тенге, в том числе;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -395,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 395,5 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 395,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 13.12.2024 № 336 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте Бірлік ауылдық округі бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен нысаналы трансферттер 4 - қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ.Әліш
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 158 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Бірлік ауылдық округінің бюджеті

используемые остатки бюджетных средств – 395,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 13.12.2024 № 336 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить в районном бюджете на 2024 год целевые трансферты бюджету сельского округа Бирлик за счет средств районного бюджета согласно приложению 4.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Казалинского районного маслихата Г. Алиш
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года №158
Бюджет на 2024 год сельского округа Бирлик

3. Таза бюджеттік кредиттеу
0
Бюджеттік кредиттер
0
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
4. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Қаржы активтерін сатып алу
0
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6.Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
0
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
0
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
0
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 158 шешіміне 4-қосымша
2024 жылға арналған аудандық бюджетте Бірлік ауылдық округі бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
450
1
Бірлік елді мекені үй іргелік сумен қамтамасыз ету үшін суды насоспен айдау үшін қажетті сұйық отын (солярка) 1 тонна сатып алуға
450
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 158 шешіміне 5-қосымша
2024 жылға арналған аудандық бюджетте Бірлік ауылдық округі бюджетіне республикалық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Ескерту. Шешім 5-қосымшасымен толықтырылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 05.03.2024 № 197 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трасферттер
104
1
Бірлік ауылдық округі әкімінің аппаратына Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға берілген трансферттер
65
2
Бірлік ауылдық клубынаАзаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға берілген трансферттер
39
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 158 шешіміне 6-қосымша
Бірлік ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттерден бөлінген, 2023 жылы нысаналы трансферттердің қаржы жылы ішінде пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) сомасын аудандық бюджетке қайтару сомасы
Ескерту. Шешім 6-қосымшасымен толықтырылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 05.03.2024 № 197 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
р/с
Атауы
Барлығы
оның ішінде:
Облыстық бюджет
Аудандық бюджет
1
"Бірлік ауылдық округіәкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
0,5
0,0
0,5

3. Чистое бюджетное кредитование
0
Бюджетные кредиты
0
Погашение бюджетных кредитов
0
4.Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Приобретение финансовых активов
0
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
5.Дефицит (профицит) бюджета
0
6.Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
8
Используемые остатки бюджетных средств
0
01
Остатки бюджетных средств
0
1
Свободные остатки бюджетных средств
0
Приложение 4 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года № 158
Целевые трансферты из районного бюджета на 2024 год бюджету сельского округа Бирлик за счет средств районного бюджета
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
450
1
На приобретение 1 тонны жидкого топлива (солярка), необходимого для перекачки воды насосом для придомового водоснабжения населенного пункта Бірлік
450
Приложение 5 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года № 158
Целевые трансферты бюджету Бирликского сельского округа в районном бюджете на 2024 год за счет средств республиканского бюджета
Сноска. Решение дополнено приложением 5 в соответствии с решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 05.03.2024 № 197 (вводится в действие с 01.01.2024).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
104
1
Трансферты аппарату акимаБирликского сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, работников казенных предприятий
65
2
Трансферты Бирликскому сельскому клубу на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, работников казенных предприятий
39
Приложение 6 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года № 158
Сумма возврата в районный бюджет неиспользованной (недоиспользованной) в течение финансового года суммы целевых трансфертов, выделенных из районного бюджета бюджету Бирликского сельского округа в 2023 году
Сноска. Решение дополнено приложением 6 в соответствии с решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 05.03.2024 № 197 (вводится в действие с 01.01.2024).
р/с
Наименование
Сумма, тысяч тенге
в том числе:
Областной бюджет
Районный бюджет
1
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Бирликского сельского округа"
0,5
0,0
0,5