2024-2026 жылдарға арналған Сарыкөл ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 169 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 - бабының 2-7 тармағына сәйкес, Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Сарыкөл ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 85105 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5141 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 46 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 79718 мың теңге;
2) шығындар – 85678,1 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -573,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 573,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О бюджете сельского округа Сарыкол на 2024-2026 годы
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22 декабря 2023 года № 169.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Сарыкол на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 85105 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5141 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 46 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 79718 тысяч тенге;
2) затраты – 85678,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -573,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 573,1 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 573,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 09.08.2024 № 285 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ.Әліш
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 169 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Сарыкөл ауылдық округінің бюджеті

используемые остатки бюджетных средств – 573,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 09.08.2024 № 285 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Казалинского районного маслихата Г. Алиш
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года № 169
Бюджет на 2024 год сельского округа Сарыколь

177
3
Сарыкөл ауылдық округіәкімінің аппаратынаАзаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
58
4
Абай ауылдық клубына Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
99
2
Су тұщыту қондырғысының мамандарына Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
20
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22 желтоқсандағы
№ 169 шешіміне 5-қосымша
2024 жылға арналған Сарыкөл ауылдық округі бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер

177
1
Трансферты аппарату акимаСаркольского сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций.
58
2
Трансферты Абайскому сельскому клубу на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, работников казенных предприятий
99
2
Повысить заработную плату отдельным категориям государственных служащих, работников организаций, работников казенных предприятий специалистам водоопреснительной установки.
20
Приложение 5 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года № 169
Целевые трансферты в бюджет Сарыкольского сельского округа на 2024 год за счет средств районного бюджета

Ескерту. Шешім 5-қосымшасымен толықтырылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 05.03.2024 № 208 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1124
1
Абай ауылындағы Жаңа ауыл (0,6 км) және І.Саймаханов (0,930 км) көшелеріне автомобиль жолдарына орташа жол жөндеу жұмыстарына ЖСҚ-н әзірлеп, мемлекеттік сараптамадан өткізуге
1124
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 169 шешіміне 6-қосымша
Сарыкөл ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен бөлінген, 2023 жылы нысаналы трансферттердің қаржы жылы ішінде пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) сомасын аудандық бюджетке қайтару сомасы

Сноска. Решение дополнено приложением 5 в соответствии с решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 05.03.2024 № 208 (вводится в действие с 01.01.2024).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Текущие целевые трансферты
1124
1
На разработку ПСД и проведение государственной экспертизы на средний дорожный ремонт автомобильных дорог по улицам Жана аула (0,6 км) и И. Саймаханова (0,930 км) в селе Абай
1124
Приложение 6 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года № 169
Сумма возврата в районный бюджет неиспользованной (недоиспользованной) в течение финансового года суммы целевых трансфертов, выделенных из районного бюджета бюджету Сарыкольского сельского округа в 2024 году