Тасарық ауылдық округі, Лақалы ауылының атауы жоқ көшелеріне атау беру туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы Тасарық ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 12 шілдедегі № 10 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Лақалы ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 18 тамыздағы қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Тасарық ауылдық округі Лақалы ауылының атауы жоқ көшелеріне келесі атаулар берілсін:
№ 1 атауы жоқ көшесіне Сәрсенбай Жамбылов көшесі;
№ 2 атауы жоқ көшесіне Өтепәлі Меденеев көшесі;
№ 3 атауы жоқ көшесіне Шәки Мәмбетов көшесі.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тасарық ауылдық округінің әкімі А.Карибаев

О присвоении наименовании безымянным улицам села Лакалы сельского округа Тасарык
Решение акима сельского округа Тасарык Казалинского района Кызылординской области от 12 июля 2023 года № 10
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Лакалы и на основании заключения областной ономастической комиссии от 18 августа 2022 года, РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам села Лакалы сельского округа Тасарык следующие наименования:
безымянной улице № 1 улица Сәрсенбай Жамбылов;
безымянной улице № 2 улица Өтепәлі Меденеев;
безымянной улице № 3 улица Шәки Мәмбетов.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Тасарык А.Карибаев