Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 254 "2023-2025 жылдарға арналған Ақжар ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 сәуірдегі № 11 шешімі
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 254 "2023-2025 жылдарға арналған Ақжар ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Ақжар ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 123 301,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 991 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 133 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 26 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 119 151,4 мың теңге;
2) шығындар – 123 672,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -371,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 371,1 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0;
қарыздарды өтеу - 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 371,1 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 21 декабря 2022 года № 254 "О бюджете сельского округа Акжар на 2023-2025 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 28 апреля 2023 года № 11
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 21 декабря 2022 года № 254 "О бюджете сельского округа Акжар на 2023-2025 годы" следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Акжар на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 123 301,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 991 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 133 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 26 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 119 151,4 тысяч тенге;
2) затраты – 123 672,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -371,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 371,1 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 371,1 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.