Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 256 "2023-2025 жылдарға арналған Дауылкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 сәуірдегі № 13 шешімі
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 256 "2023-2025 жылдарға арналған Дауылкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Дауылкөл ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 106 534,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 952 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 102 582,2 мың теңге;
2) шығындар – 106 708,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу-0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -174,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 174,7 мың теңге;
қарыздар түсімі-0;
қарыздарды өтеу-0;
бюджеттің қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 174,7 мың теңге.".
Жаңа мазмұндағы 2-1 тармақпен толықтырылсын:
"2-1. 2022 жылы аудандық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 2,4 мың теңгені аудандық бюджетке қайтару ескерілсін.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Кармакшинского районного маслихата от 21 декабря 2022 года № 256 "О бюджете сельского округа Дауылколь на 2023-2025 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 28 апреля 2023 года № 13
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 21 декабря 2022 года № 256 "О бюджете сельского округа Дауылколь на 2023-2025 годы" следующие изменения и дополнения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Дауылколь на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 106 534,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 952 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 102 582,2 тысяч тенге;
2) затраты – 106 708,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -174,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –174,7 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 174,7 тысяч тенге.".
Дополнить пунктами 2-1 нового содержания:
"2-1. Предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из районного бюджета в 2022 году в районный бюджет в сумме 2,4 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

23 157,2
1
Тұрмағамбет ауылындағы Т.Ізтілеуов, Н.Жанаев, У.Байменов, Қарақисық Қосұлы көшелеріне автомобиль жолына орташа жөндеу жұмыстарына жоба-сметалық құжаттама әзірлеу
12 681,5
2
Тұрмағамбет ауылындағы Н.Жанаев, У.Байменов, Қарақисық Қосұлы көшелерін жарықтандыру үшін жоба-сметалық құжаттама әзірлеу және мемлекеттік сараптама қортындысын алу жұмыстары
4375,7
3
Тұрмағамбет ауылындағы спорт алаңын ағымдағы жөндеу жұмыстары
6100,0

23 157,2
1
Разработка проектно-сметной документации на средние ремонтные работы по автомобильных дорог улицы Т.Изтлеуова, Н.Жанаева, У.Байменова, Каракисык Косулы в селе Тургамамбет
12 681,5
2
Разработка проектно-сметной документации и получение государственного экспертного заключения на освещения улицы Н.Жанаева, У.Байменова, Каракисык Косулы в селе Тургамамбет
4375,7
3
Текущий ремонт спортивной площадки в ауле Турмагамбет, Кармакшинского района, Кызылординской области
6100,0