Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 қыркүйектегі № 227 "Қармақшы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы № 162 "Қармақшы аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімін жою туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 сәуірдегі № 28 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 қыркүйектегі № 227 "Қармақшы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы № 162 "Қармақшы аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі жойылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының төрағасы: Ә.Қошалақов

Об отмене решения Кармакшинского районного маслихата от 30 сентября 2022 года № 227 "О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата от 30 марта 2018 года № 162 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата Кармакшинского района"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 28 апреля 2023 года № 28
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Отменить решение Кармакшинского районного маслихата от 30 сентября 2022 года № 227 "О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата от 30 марта 2018 года № 162 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата Кармакшинского района".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Кармакшинского районного маслихата: Ә.Қошалақов