Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 257 "2023-2025 жылдарға арналған Ақтөбе ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 қарашадағы № 94 шешімі
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 257 "2023-2025 жылдарға арналған Ақтөбе ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 168 159,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 119,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 264 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 158 775,6 мың теңге;
2) шығындар – 171 969,2 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Актобе на 2023-2025 годы" от 21 декабря 2022 года № 257
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 22 ноября 2023 года № 94
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 21 декабря 2022 года № 257 "О бюджете сельского округа Актобе на 2023-2025 годы" следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 168 159,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 119,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 264 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 158 775,6 тысяч тенге;
2) затраты – 171 969,2 тысяч тенге";
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

42 978,5
1
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
4 948,6
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Ақтөбе ауылының Т.Салқынбайұлы көшесін орташа жөндеуге
4 948,6
2
Ақтөбе ауылдық округіндегі Б.Қасқырбаев, Мүсірбаев, Сейтенов көшелеріне орташа жөндеу жұмыстарына жоба-сметалық құжаттама әзірлеуге
9 583,4
3
Ақтөбе ауылдық округіндегі Б.Қасқырбаев, Мүсірбаев, Сейтенов көшелеріне жобалау сметалық құжаттарын ведомостволық сараптамадан өткізуге
449,3
4
Ақтөбе ауылына кіре берісіндегі тұғырға сурет салынған бильборд орнатуға
800,0
5
Ақтөбе ауылындағы спорт алаңы алдына бейнебақылау камераларын орнатуға
264,8
6
Ақтөбе ауылына балалар ойын алаңын абаттандыру жұмыстарына
11 497,1
7
Ақтөбе ауылындағы Ы.Алтынсарин, Н.Сералиев, Кеңсе, А.Иманов көшелеріне жер актісін жасату жұмыстарына
1 269,2
8
Ақтөбе елді мекеніне су көтеру мұнарасын дайындауға
9 100,0
9
Ақтөбе ауылдық округі әкімінің аппаратына жыл басындағы 1 бас маманға жалақы қорына төленген (2 айға) кредиторлық қарызды өтеуге
435,7
10
Ақтөбе ауылдық округі әкімінің аппаратына қызметтік автокөлігіне қосалқы бөлшектер сатып алуға
672,0
11
Ақтөбе елді мекенін абаттандыру мақсатында ауыл саябақтарын, ауыл әкімшілігі ауласын қоршау жұмыстарын жүргізуге
3 000,0
12
Ақтөбе ауылдық округі әкімінің аппаратына бейнебақылау камерасын орнатуға
600,0
13
Ақтөбе ауылдық округі әкімінің аппаратына құрылыс-шаруашылық тауарларын сатып алуға
358,4

42 978,5
1
на реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
4 948,6
на средний ремонт улицы Т. Салкынбаева села Актобе, Кармакшинского района, Кызылординской области
4 948,6
2
На разработку проектно-сметной документации среднего ремонта улиц Б.Каскырбаева, Мусирбаева, Сейтенова сельского округа Актобе
9 583,4
3
На проведение ведомственной экспертизы проектно-сметной документации среднего ремонта улиц Б.Каскырбаева, Мусирбаева, Сейтенова сельского округа Актобе
449,3
4
На установку билборда с рисунком входа в село Актобе
800,0
5
На установку камер видеонаблюдения перед спортивной площадкой в селе Актобе
264,8
6
На благоустройство детской игровой площадки в селе Актобе
11 497,1
7
На составление земельного акта по улицам Ы.Алтынсарина, Н.Сералиева, Кенсе, А.Иманова в селе Актобе
1 269,2
8
На установку водонапорной башни в населенном пункте Актобе
9 100,0
9
На погашение кредиторской задолженности, выплаченной в фонд заработной платы 1 главному специалисту на начало года (на 2 месяца) аппарата акима сельского округа Актобе
435,7
10
На приобретение запасных частей к служебному автотранспорту аппарата акима сельского округа Актобе
672,0
11
На проведение работ по ограждению парков села, двора администрации села в целях благоустройства населенного пункта Актобе
3 000,0
12
На установку камеры видеонаблюдения в аппарат акима сельского округа Актобе
600,0
13
На приобретение строительно-хозяйственных товаров в аппарат акима сельского округа Актобе
358,4