Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 263 "2023-2025 жылдарға арналған Жосалы ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 қарашадағы № 99 шешімі
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 263 "2023-2025 жылдарға арналған Жосалы ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 84 447,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 554,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 168 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 246 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 82 478,9 мың теңге;
2) шығындар – 84536,1 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Жосалы на 2023-2025 годы" от 21 декабря 2022 года № 263
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 22 ноября 2023 года № 99
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 21 декабря 2022 года № 263 "О бюджете сельского округа Жосалы на 2023-2025 годы" следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 84 447,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 554,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 168 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 246 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 82 478,9 тысяч тенге;
2) затраты – 84 536,1 тысяч тенге";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

10467
040
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға ауылдық елді мекендерді жайластыруды шешуге арналған іс-шараларды іске асыру
10467
3. Таза бюджеттік кредит беру
0
4. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
-88,7
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
88,7
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
88,7
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
88,7
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
88,7
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" қарашадағы
№ 99 шешіміне 2-қосымша
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2022 жылғы "21" желтоқсандағы
№ 263 шешіміне 5-қосымша
2023 жылға арналған Жосалы ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
22 762,9
1
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Төребай би ауылында балалар және спорттық алаңының құрылғыларын орналастыруға
10 467,0
2
Төребай би ауылындағы Жеңіс көшесіне орташа жөндеу жұмыстарына жоба-сметалық құжаттарын дайындауға
1 153,9
3
Төребай би ауылындағы Жеңіс көшесіне орташа жөндеу жұмыстарының жоба-сметалық құжаттарын ведомостволық сараптамадан өткізуге
449,3
4
Төребай би ауылындағы П.Байшораұлы көшесіне заманауи жарықтандыру құрылғыларын орналастыруға жоба-сметалық құжаттарын және мемлекеттік сараптама әзірлеуге
1 543,5
5
Жосалы ауылдық округіндегі Жеңіс, П.Байшораұлы, Қорқыт ата және О.Қазиев көшелерін құжаттандыруға жерінің мемлекеттік тіркеу актісінің шығындарына
1 269,2
6
Төребай би ауылындағы Жеңіс көшесінің ұзындығы 1 шақырым жарықтандыру жұмыстары үшін жоба-сметалық құжаттамасын әзірлеуге. Түзеу
1 715,0
7
Төребай би ауылындағы Жеңіс көшесінің ұзындығы 1 шақырым жарықтандыру жұмыстарының жоба-сметалық құжаттамасын сараптамадан өткізуге
616,0
8
Төребай би ауылындағы Жеңіс көшесі мен П.Байшораұлы көшелерінің арасындағы жолақ көшесіне ұзындығы 1,2 шақырым жарықтандыру жұмыстары үшін жоба-сметалық құжаттамасын әзірлеуге
1 715,0
9
Төребай би ауылындағы Жеңіс көшесі мен П.Байшораұлы көшелерінің арасындағы жолақ көшесіне ұзындығы 1,2 шақырым жарықтандыру жұмыстарының жоба-сметалық құжаттамасын сараптамадан өткізуге
616,0
10
Жосалы ауылдық округі әкімінің аппаратына ұйымдастыру техникаларын сатып алуға (монитор, принтер, кондиционер, процессор)
990,0
11
Жосалы ауылдық округі әкімінің аппаратына мемлекеттік қызметішлердің В блогынан А блогына ауысуына байланысты жалақы қорына қосымша
1 381,0
12
Жосалы ауылдық округі әкімінің аппаратына компьютер бөлшектерін сатып алуға

10467
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства населенных пунктов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
10467
3.Чистое бюджетное кредитование
0
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
5. Дефицит (профицит) бюджета
-88,7
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
88,7
8
Используемые остатки бюджетных средств
88,7
01
Остатки бюджетных средств
88,7
1
Свободный остатки бюджетных средств
88,7
Приложение 2 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "22" ноября 2023 года № 99
Приложение 5 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "21" декабря 2022 года № 263
Целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Жосалы на 2023 год за счет районного бюджета
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:
22 762,9
1
на устройство детского и спортивного площадка в селе Торебай би Кармакшинского района Кызылординской области
10 467,0
2
На разработку проектно-сметную документации среднего ремонта улицы Женис в селе Торебай би
1 153,9
3
На проведение ведомственной экспертизы проектно-сметной документации среднего ремонта улицы Женис в селе Торебай би
449,3
4
Разработка проектно-сметной документации и государственной экспертизы на размещение современных осветительных устройств по улице П.Байшоралы в селе Торебай би
1 543,5
5
На расходы акта государственной регистрации земель для документирования улиц Женис, П. Байшораулы, Коркыт Ата и О. Казиева в сельском округе Жосалы
1 269,2
6
На разработку проектно-сметной документации для работ по освещению улицы Женис протяженностью 1 км в селе Торебай би. Корректировка
1 715,0
7
На проведение экспертизы проектно-сметной документации по освещению улицы Женис протяженностью 1 км в селе Торебай би
616,0
8
На разработку проектно-сметной документации по освещению по улице полосовой между улицами Победы и П. Байшораулы протяженностью 1,2 км в селе Торебай би
1 715,0
9
На проведение экспертизы проектно-сметной документации по освещению по улице полосовой между улицами Победы и П. Байшораулы протяженностью 1,2 км в селе Торебай би
616,0
10
На приобретение оргтехники (монитор, принтер, кондиционер, процессор) в аппарат акима сельского округа Жосалы
990,0
11
Дополнительно на заработную плату государственным служащим, перешедщих из блога В в блок А аппарата акима сельского округа Жосалы
1 381,0
12
На приобретения компьютерных комплектующих аппарату акима сельского округа Жосалы