2024-2026 жылдарға арналған Алдашбай Ахун ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 116 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Алдашбай Ахун ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 110 597 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 738 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 107 859 мың теңге;
2) шығындар – 110 618,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -21,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 21,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу - 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 21,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 27.03.2024 № 143 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 24.05.2024 № 179 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2024 жылға аудандық бюджеттен Алдашбай Ахун ауылдық округінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенция көлемі 61 587 мың теңге мөлшерінде белгіленгені ескерілсін.
3. 2024 жылға арналған Алдашбай Ахун ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3-1. 2023 жылы аудандық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 0,7 мың теңгені аудандық бюджетке қайтару ескерілсін.

О бюджете сельского округа Алдашбай Ахун на 2024-2026 годы
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2023 года № 116.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа алдашбай Ахун на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 110 597 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 738 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 107 859 тысяч тенге;
2) затраты – 110 618,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 21,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 21,5 тысяч тенге;
поступление займов - 0;
погашение займов - 0;
используемые остатки бюджетных средств – 21,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 27.03.2024 № 143 (вводится в действие с 01.01.2024); с изменениями, внесенными решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 24.05.2024 № 179 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть, что в 2024 году объем бюджетной субвенций, передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа Алдашбай Ахун установлен в размере 61 587 тысяч тенге.
3. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Алдашбай Ахун, на 2024 год за счет районного бюджета согласно приложению 4.
3-1. Предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из районного бюджета в 2023 году в районный бюджет в сумме 0,7 тысяч тенге.

Ескерту. Шешім 3-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 27.03.2024 № 143 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
3-2. 2024 жылға арналған Алдашбай Ахун ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 5-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
Ескерту. Шешім 3-2-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 27.03.2024 № 143 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).

Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 27.03.2024 № 143 (вводится в действие с 01.01.2024).
3-2. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Алдашбай Ахун на 2024 год за счет республиканского бюджета согласно приложению 5.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-2 в соответствии с решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 27.03.2024 № 143 (вводится в действие с 01.01.2024).

4. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының төрағасы: Ә.Қошалақов
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2023 жылғы "25" желтоқсандағы
№ 116 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Алдашбай Ахун ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 24.05.2024 № 179 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1. Кірістер

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Кармакшинского районного маслихата: Ә.Қошалақов
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "25" декабря 2023 года № 116
Бюджет сельского округа Алдашбай Ахун на 2024 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 24.05.2024 № 179 (вводится в действие с 01.01.2024).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы