"2023 – 2025 жылдарға арналған Аққыр ауылдық округінің бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 31-3 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 6 маусымдағы № 3-3 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2023 – 2025 жылдарға арналған Аққыр ауылдық округінің бюджеті туралы" Жалағаш ауданық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 31-3 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023 – 2025 жылдарға арналған Аққыр ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 98 838,8 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 1 730 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 258,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –90,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 96 760 мың теңге;
2) шығындар – 99 462,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -623,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 623,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 623,8 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 1-1 -тармақпен толықтырылсын:
"1-1. 2022 жылғы бюджет қаражатының қалдықтары есебінен, 2022 жылы бөлінген нысаналы трансферттердің пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) сомалар бойынша облыстық бюджеттен бөлінген қаржыдан 0,8 теңге аудандық бюджетке қайтарылғаны ескерілсін."
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнения в решение Жалагашского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 31-3 "О бюджете сельского округа Аккыр на 2023-2025 годы"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 6 июня 2023 года № 3-3. Прекращено действие в связи с истечением срока
Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата "О бюджете сельского округа Аккыр на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 31-3 следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Аккыр на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 98 838,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 730 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 258,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 90,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 96 760 тысяч тенге;
2) затраты – 99 462,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -623,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 623,8 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 623,8 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Учесть, что за счет остатков бюджетных средств 2022 года целевые трансферты, выделенные в 2022 году, возвращены в районный бюджет из средств, выделенных из областного бюджета по неиспользованным (недоиспользованным) суммам 0,8 тенге.".
приложения 1 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.