"2023 – 2025 жылдарға арналған Жалағаш кентінің бюджеті туралы" Жалағаш ауданық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 31-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 13 қарашадағы № 9-2 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2023–2025 жылдарға арналған Жалағаш кентінің бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 31-1 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023 – 2025 жылдарға арналған Жалағаш кентінің бюджеті осы шешімнің тиісінше 1, 2, 3 және 4-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 644 159,5 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 138 536 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –1 716 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 996 мың теңге;
трансферттер түсімдері –1 495 911,5мың теңге;
2) шығындар – 1 645 664,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1504,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1504,6 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1504,6 мың теңге.";

О внесении изменений в решение Жалагашского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 31-1 "О бюджете поселка Жалагаш на 2023-2025 годы"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 13 ноября 2023 года № 9-2. Прекращено действие в связи с истечением срока
Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 31-1 "О бюджете поселка Жалагаш на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Жалагаш на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 644 159,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 138 536 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 716 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 996 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 495 911,5 тысяч тенге;
2) затраты – 1 645 664,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 504,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 1 504,6 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 504,6 тысяч тенге.";