"Сүттіқұдық ауылдық округінің "2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 353 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2023 жылғы 1 маусымдағы № 45 шешімі
Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Сүттіқұдық ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 353 мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сүттіқұдық ауылдық округінің 2023–2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 107 901 мың теңге;
салықтық түсімдер – 4 408 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 ;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 103 493 мың теңге;
2) шығындар – 109 207,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 306,8 мың теңге ;

О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 353 "О бюджете сельского округа Суттикудык на 2023-2025 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 1 июня 2023 года № 45
Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 353 "О бюджете сельского округа Суттикудык на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Суттикудык на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующем объеме:
1) доходы –107 901 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 408 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 103 493 тысяч тенге;
2) затраты – 109 207,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 306,8 тысяч тенге.

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 306,8 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ.Сопбеков
Жаңақорған аудандық маслихатының
2023 жылғы 1 маусымдағы
№ 45 шешіміне қосымша
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 353 шешіміне 1 қосымша
Сүттіқұдық ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 306,8 тысяч тенге.".
Приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председаталь Жанакорганского районного маслихата Г.Сопбеков
Приложение к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 1 июня 2023 года № 45
Приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 29 декабря 2022 года № 353
Бюджет сельского округа Суттикудык на 2023 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ