Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 2 желтоқсандағы № 525 "Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Жаңақорған ауданы бойынша жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы" Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 16 қарашадағы № 372 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысын жою туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 20 наурыздағы № 116 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Жаңақорған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 2 желтоқсандағы № 525 "Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Жаңақорған ауданы бойынша жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы" Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 16 қарашадағы № 372 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы жойылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Жаңақорған ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы әкімінің міндетін уақытша атқарушы Б. Шәріпбеков

Об отмене постановления акимата Жанакорганского района от 2 декабря 2021 года № 525 "О внесении изменения в постановление акимата Жанакорганского района от 16 ноября 2017 года № 372 "Об утверждении схемы пастбищеоборотов по Жанакорганскому району на основании геоботанического обследования пастбищ"
Постановление Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 20 марта 2023 года № 116
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Жанакорганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Отменить постановление акимата Жанакорганского района Кызылординской области от 2 декабря 2021 года № 525 "О внесении изменения в постановление акимата Жанакорганского района от 16 ноября 2017 года № 372 "Об утверждении схемы пастбищеоборотов по Жанакорганскому району на основании геоботанического обследования пастбищ".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жанакорганского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий обязанности акима Жанакорганского района Б. Шарипбеков