"Қожамберді ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 345 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2023 жылғы 1 желтоқсандағы № 122 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қожамберді ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 345 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қожамберді ауылдық округінің 2023–2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 68 484,0 мың теңге, оның ішінде
салықтық түсімдер – 1 900,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 500,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 232,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 64 852,0 мың теңге;
2) шығындар – 68 828,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -344,7 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2022 года № 345 "О бюджете сельского округа Кожамберди на 2023-2025 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 1 декабря 2023 года № 122
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2022 года № 345 "О бюджете сельского округа Кожамберди на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Кожамберди на 2023-2025 годы согласно приложениям 1 соответственно, в том числе на 2023 год в следующем объеме:
1) доходы – 68 484,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1900,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 500,0 тысяч тенге;
поступления от продаж основного капитала – 1 232,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 64 852,0 тысяч тенге;
2) затраты – 68 828,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продаж финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета- -344,7 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 344,7 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ.Сопбеков
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2023 жылғы 1 желтоқсандағы
№ 122 шешіміне 1-қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 345 шешіміне 1- қосымша
Қожамберді ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР

6) финонсирование дефицита (использование профицита) бюджета-344,7 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанного решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Г. Сопбеков
Приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского ройона
от 1 декабря 2023 года № 122
Приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского ройона
от 29 декабря 2022 года № 345
Бюджет сельского округа Кожамберди на 2023 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
1. ДОХОДЫ