"Сунақата ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 352 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2023 жылғы 1 желтоқсандағы № 129 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сунақата ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 352 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сунақата ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 112 901,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5311,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 450,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 107 140,8 мың теңге;
2) шығындар – 113 492,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -590,2 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2022 года № 352 "О бюджете сельского округа Сунаката на 2023-2025 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 1 декабря 2023 года № 129. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2022 года № 352 "О бюджете сельского округа Сунаката на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Сунаката на 2023-2025 годы согласно приложениям 1 соответственно, в том числе на 2023 год в следующем объеме:
1) доходы – 112 901,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5311,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 450,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 107 140,8 тысяч тенге;
2) затраты – 113 492,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредит – 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобритение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -590,2 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 590,2 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ. Сопбеков
Жаңақорған ауданы маслихатының
2023 жылғы 1 желтоқсандағы
№ 129 шешіміне 1-қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 352 шешіміне 1-қосымша
Сунақата ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкісыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 590,2 тысяч тенге.".
приложение 1 к указонному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению;
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Г. Сопбеков
Приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 1 декабря 2023 года № 129
Приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 29 декабря 2022 года № 352
Бюджет сельского округа Сунаката 2023 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ