Сүттіқұдық ауылдық округі, Сүттіқұдық ауылының "Ардагерлер" саябағын қайта атау туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Сүттіқұдық ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 8 желтоқсандағы N 26-ш шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Сүттіқұдық ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 18 тамыздағы қорытындысы негізінде ШЕШІМ ЕТЕМІН:
1. Сүттіқұдық ауылдық округі, Сүттіқұдық ауылындағы "Ардагерлер" саябағы Дәніш Қарабалаев есімімен қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сүттіқұдық ауылдық округінің әкімі И. Абуов

О переименрвавании парка "Ардагерлер" Суттикудыкского сельского округа, село Суттикудык
Решение акима сельского округа Суттикудык Жанакорганского района Кызылординской области от 8 декабря 2023 года N 26-ш
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Суттикудык и на основании заключения областной ономастической комиссии от 18 августа 2022 года РЕШИЛ:
1. Переименовать парк "Ардагерлер" села Суттикудык, сельского округа Суттикудык на имя Даниша Карабалаева.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа И. Абуов