Көшеге атау беру туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Қыркеңсе ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 5 желтоқсандағы № 36 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 - бабының 4) тармақшасына және Облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 18 тамыздағы қортындысына сәйкес Қыркеңсе ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қыркеңсе ауылдық округі, Әбдіғаппар ауылындағы атауы жоқ көшеге - "Тұрсынбаев Есалы" есімі берілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қыркеңсе ауылдық округінің әкімі Т. Абдраимов

О присвоении наименования улице
Решение акима сельского округа Кыркенсе Жанакорганского района Кызылординской области от 5 декабря 2023 года № 36
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением Областной ономастической комиссии от 18 август 2022 года, аким сельского округа Кыркенсе РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице села Абдигаппар сельского округа Кыркенсе имя "Тұрсынбаев Есалы".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Кыркенсе Т. Абдраимов