"Сырдария ауданының кент және ауылдық округтерінің 2023 – 2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы №185 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2023 жылғы 12 мамырдағы №31 шешімі
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2023 жылғы 12 мамырдағы № 31 шешімі
Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сырдария аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы "Сырдария ауданының кент және ауылдық округтерінің 2023 – 2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 185 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Тереңөзек кентінің 2023 - 2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 909530,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 30073 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 876257,5 мың теңге;
2) шығындар – 909532,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1,6 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1,6 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Айдарлы ауылдық округінің 2023 - 2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 125023 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3239 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 393 мың теңге;
трансферттер түсімі – 121391 мың теңге;
2) шығындар – 125024 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Ақжарма ауылдық округінің 2023 - 2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 102863 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5827 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 125 мың теңге;
трансферттер түсімі – 96911 мың теңге;

Решение Сырдарьинского районного маслихата от 12 мая 2023 года №31 "О внесении изменений в решение Сырдарьинского районного маслихата от 22 декабря 2022 года №185 "О бюджетах поселка и сельских округов Сырдарьинского районана 2023- 2025 годы"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 12 мая 2023 года № 31
Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырдарьинского районного маслихата от 22 декабря 2022 года № 185 "О бюджетах поселка и сельских округов Сырдарьинского района на 2023 - 2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Теренозек на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 909530,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 30073 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 876257,5 тысяч тенге;
2) затраты – 909532,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1,6 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашения займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1,6 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет сельского округа Айдарлы на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 125023 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3239 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 393 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 121391 тысяч тенге;
2) затраты – 125024 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашения займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Акжарма на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 102863 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5827 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 125 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 96911 тысяч тенге;

2) шығындар – 113036,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 10173,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10173,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу –0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10173,7 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Аманкелді ауылдық округінің 2023 - 2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 121344 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4082 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 225 мың теңге;
трансферттер түсімі – 117037 мың теңге;
2) шығындар – 121344 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Асқар Тоқмағанбетов ауылдық округінің 2023 - 2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 89410 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2765 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 254 мың теңге;
трансферттер түсімі – 86391 мың теңге;
2) шығындар – 89410 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.";
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Бесарық ауылдық округінің 2023 - 2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 97759 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5449 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 100 мың теңге;
трансферттер түсімі – 92210 мың теңге;

2) затраты – 113036,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 10173,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10173,7 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашения займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 10173,7 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет сельского округа Амангельды на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 121344 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4082 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 225 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 117037 тысяч тенге;
2) затраты – 121344 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0;
поступления займов – 0;
погашения займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет сельского округа Аскара Токмаганбетова на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 89410 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2765 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 254 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 86391 тысяч тенге;
2) затраты – 89410 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0;
поступления займов – 0;
погашения займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет сельского округа Бесарык на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 97759 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5449 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 100 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 92210 тысяч тенге;