"Сырдария ауданының кент және ауылдық округтерінің 2023–2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 185 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2023 жылғы 23 мамырдағы № 34 шешімі
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2023 жылғы 23 мамырдағы № 34 шешімі
Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сырдария аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы "Сырдария ауданының кент және ауылдық округтерінің 2023 – 2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 185 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Тереңөзек кентінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 916216,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 35697 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4099 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 163,4 мың теңге;
трансферттер түсімі – 876257,5 мың теңге;
2) шығындар – 917705,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1488,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1488,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1488,3 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Айдарлы ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 125443 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3659 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 393 мың теңге;
трансферттер түсімі – 121391 мың теңге;
2) шығындар – 125687,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 244,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 244,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 244,2 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Ақжарма ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

Решение Сырдарьинского районного маслихата от 23 мая 2023 года №34 "О внесении изменений в решение Сырдарьинского районного маслихата от 22 декабря 2022 года № 185 "О бюджетах поселка и сельских округов Сырдарьинского района на 2023-2025 годы"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 23 мая 2023 года № 34
Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырдарьинского районного маслихата от 22 декабря 2022 года № 185 "О бюджетах поселка и сельских округов Сырдарьинского района на 2023 - 2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Теренозек на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 916216,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 35697 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4099 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 163,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 876257,5 тысяч тенге;
2) затраты – 917705,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1488,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1488,3 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашения займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1488,3 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет сельского округа Айдарлы на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 125443 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3659 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 393 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 121391 тысяч тенге;
2) затраты – 125687,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 244,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 244,2 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашения займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 244,2 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Акжарма на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 851,4 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 28, 31, 34, 37, 40 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сырдария аудандық мәслихатының төрағасы Е.Әжікенов
Сырдария аудандық мәслихатының
2023 жылғы 23 мамырдағы
№ 34 шешіміне 1-қосымша
Сырдария аудандық мәслихатының
2022 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 185 шешіміне 1-қосымша
Тереңөзек кентінің 2023 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

используемые остатки бюджетных средств – 851,4 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 28, 31, 34, 37, 40 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель
Сырдарьинского районного маслихата
Е. Әжікенов
Приложение 1 к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 23 мая 2023 года № 34
Приложение 1 к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 22 декабря 2022 года №185
Бюджет поселка Теренозек на 2023 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс