"Сырдария ауданының кент және ауылдық округтерінің 2023 – 2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы №185 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2023 жылғы 20 қарашадағы №62 шешімі
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2023 жылғы 20 қарашадағы № 62 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі.
Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сырдария аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы "Сырдария ауданының кент және ауылдық округтерінің 2023 – 2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" №185 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Тереңөзек кентінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесікөлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 969981,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 49690 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7600,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 734,8 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 911956,6 мың теңге;
2) шығындар – 971470,1мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1488,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1488,3мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1488,3мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2.Айдарлы ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесікөлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 116935,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5302,2мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 654,4 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 110979мың теңге;
2) шығындар – 117179,8мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 244,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 244,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу –0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 244,2 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Ақжарма ауылдық округінің2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесікөлемдерде бекітілсін:

Решение Сырдарьинского районного маслихата от 20 ноября 2023 года №62 "О внесении изменений в решение Сырдарьинского районного маслихата от 22 декабря 2022 года №185 "О бюджетах поселка и сельских округов Сырдарьинского района на 2023 - 2025 годы"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 20 ноября 2023 года № 62
Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырдарьинского районного маслихата от 22 декабря 2022 года №185 "О бюджетах поселка и сельских округов Сырдарьинского района на 2023 - 2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Теренозек на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 969981,8тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 49690тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7600,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 734,8тысяч тенге;
поступления трансфертов – 911956,6тысяч тенге;
2) затраты – 971470,1тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1488,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1488,3тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашения займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1488,3тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет сельского округа Айдарлы на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 116935,6тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5302,2тысяч тенге;
неналоговые поступления – 654,4тысяч тенге;
поступления трансфертов – 110979тысяч тенге;
2) затраты – 117179,8тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 244,2тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 244,2 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашения займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 244,2 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Акжарма на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:

1) кірістер – 106714,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8574,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 316,9мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 59,2 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 97764,5 мың теңге;
2) шығындар – 117916,8мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -11202 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11202 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу –0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 11202 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4.Аманкелді ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесікөлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 122778,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6520,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 553,4мың теңге;
трансферттер түсімдері – 115705 мың теңге;
2) шығындар – 123053,9мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 275,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 275,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу –0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 275,2 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Асқар Тоқмағанбетов ауылдық округінің2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесікөлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 90385,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4209 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 574 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 447 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 85155,5 мың теңге;
2) шығындар – 90403,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 17,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 17,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу –0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 17,7 мың теңге.";
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6.Бесарық ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесікөлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 106714,8тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8574,2тысяч тенге;
неналоговые поступления – 316,9тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 59,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов –97764,5 тысяч тенге;
2) затраты – 117916,8тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -11202 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11202тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашения займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 11202тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет сельского округа Амангельды на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы –122778,7тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6520,3тысяч тенге;
неналоговые поступления – 553,4тысяч тенге;
поступления трансфертов – 115705 тысяч тенге;
2) затраты – 123053,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 275,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 275,2 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашения займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 275,2 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет сельского округа Аскара Токмаганбетова на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 90385,5тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4209 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 574тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 447 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 85155,5тысяч тенге;
2) затраты – 90403,2тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 17,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 17,7 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашения займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 17,7 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет сельского округа Бесарык на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах: