"Ортақшыл ауылдық округінің 2023 - 2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 34/21 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2023 жылғы 5 қыркүйектегі № 6/17 шешімі
Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Ортақшыл ауылдық округінің 2023 - 2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 34/21 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ортақшыл ауылдық округінің 2023 - 2025 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52 176 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 751 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 49 425 мың теңге;
2) шығындар – 52 935 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 759,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 759,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары -759,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 34/21 "О бюджете сельского округа Ортакшыл на 2023 - 2025 годы"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 5 сентября 2023 года № 6/17
Шиелинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 34/21 "О бюджете сельского округа Ортакшыл на 2023 - 2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Ортакшыл на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 52 176 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 751 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 49 425 тысяч тенге;
2) затраты – 52 935 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 759,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 759,0 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
изпользуемые остатки бюджетных средств - 759,0 0 тысяч тенге.";
приложения 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.