"Өмірзақ ауылының жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 29 мамырдағы № 16/182 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 2 мамырдағы № 2/9 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына және "Жергілікті қоғамдастық жиналысының үлгі регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2017 жылғы 7 тамыздағы № 295 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2023 жылғы 16 қаңтардағы № 3 бұйрығына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. "Өмірзақ ауылының жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 29 мамырдағы № 16/182 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3654 болып тіркелген) келесідей өзгеріс енгізілсін:
4-тармақта:
оныншы абзац алып тасталсын.
2. Осы шешім қол қойылғаннан кейін күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтау қалалық мәслихатының төрағасы С.Т.Зәкенов

О внесении изменения в решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 29 мая 2018 года № 16/182 "Об утверждении регламента собрания местного сообщества села Умирзак"
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 2 мая 2023 года № 2/9
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" и приказом министра национальной экономики Республики Казахстан от 16 января 2023 года №3 "О внесении изменений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 7 августа 2017 года №295 "Об утверждении Типового регламента собрания местного сообщества", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 29 мая 2018 года № 16/182 "Об утверждении регламента собрания местного сообщества села Умирзак" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3654) следующее изменение:
в пункте 4:
абзац десятый исключить.
2. Настоящее решение вступает в силу после его подписания и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Актауского городского маслихата Закенов С.Т.