Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 28/215 "2023 - 2025 жылдарға арналған Теңге ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2023 жылғы 21 тамыздағы № 6/49 шешімі
Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2023 - 2025 жылдарға арналған Теңге ауылының бюджеті туралы" Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 28/215 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023 - 2025 жылдарға арналған Теңге ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 402 039 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 40 977 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 286 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 428 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 360 348 мың теңге;
2) шығындар – 404 605 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 566 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 566 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Жанаозенского городского маслихата от 30 декабря 2022 года № 28/215 "О бюджете села Тенге на 2023 - 2025 годы"
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 21 августа 2023 года № 6/49
Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанаозенского городского маслихата от 30 декабря 2022 года № 28/215 "О бюджете села Тенге на 2023 - 2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Тенге на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 402 039 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 40 977 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 286 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 428 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 360 348 тысяч тенге;
2) затраты – 404 605 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 566 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 566 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 566 мың теңге.":
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2023 жылға арналған Теңге ауылының бюджетіне қалалық бюджеттен 360 348 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңаөзен қалалық мәслихатының төрағасы Г. Байжанов
Жаңаөзен қалалық мәслихатының

используемые остатки бюджетных средств – 2 566 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что из городского бюджета в бюджет села Тенге на 2023 год выделена субвенция в сумме 360 348 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Жанаозенского городского маслихата Г. Байжанов
Приложение
к решению Жанаозенского городского