Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 28/217 "2023 - 2025 жылдарға арналған Кендірлі ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2023 жылғы 21 тамыздағы № 6/51 шешімі
Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2023 - 2025 жылдарға арналған Кендірлі ауылының бюджеті туралы" Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 28/217 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023 - 2025 жылдарға арналған Кендірлі ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 402 164 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 25 942 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 376 222 мың теңге;
2) шығындар – 403 782 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның
ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 618 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
1 618 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 618 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Жанаозенского городского маслихата от 30 декабря 2022 года № 28/217 "О бюджете села Кендерли на 2023 - 2025 годы"
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 21 августа 2023 года № 6/51
Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанаозенского городского маслихата от 30 декабря 2022 года № 28/217 "О бюджете села Кендерли на 2023 - 2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Кендерли на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1)доходы – 402 164 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 25 942 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 376 222 тысячи тенге;
2)затраты – 403 782 тысячи тенге;
3)чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета – - 1 618 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
1 618 тысяч тенге;
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 618 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:

"2. 2023 жылға арналған Кендірлі ауылының бюджетіне қалалық бюджеттен 376 222 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңаөзен қалалық мәслихатының төрағасы Г. Байжанов
Жаңаөзен қалалық мәслихатының
2023 жылғы 21 тамыздағы
№ 6/51 шешіміне қосымша
Жаңаөзен қалалық мәслихатының

"2. Учесть, что из городского бюджета в бюджет села Кендерли на 2023 год выделена субвенция в сумме 376 222 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции соглосно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Жанаозенского городского маслихата Г. Байжанов
Приложение
к решению Жанаозенского городского
маслихата от 21 августа 2023 года
№ 6/51
Приложение 1
к решению Жанаозенского городского