Жария сервитут белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 26 маусымдағы № 166 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 17, 69, 71-1 – баптарына сәйкес және Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі мен "Kaz Drill Solution" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі арасындағы 2019 жылғы 3 маусымдағы № 4727-УВС келісімшарты негізінде Бейнеу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Kaz Drill Solution" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне келісімшарттық аумақ шегінде сейсмикалық барлау жұмыстарын жүргізу үшін Бейнеу ауданының аумағында орналасқан алаңы 1072,9 гектар жер учаскесіне меншік иелері мен жер пайдаланушылардан жер учаскелерін алып қоймастан 2023 жылғы 15 қарашаға дейінгі мерзімге жария сервитут белгіленсін.
2. "Kaz Drill Solution" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне сейсмикалық барлау жұмыстарын жүргізу мерзімдері мен орны, жерді рекультивациялау бойынша міндеттер және өзге де шарттарды айқындау үшін "Бейнеу аудандық жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесімен және жер учаскелерiнiң меншiк иелерi немесе жер пайдаланушылармен келісім шарттар жасасу қажеттілігі ескертілсін.
3. "Бейнеу аудандық жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
осы қаулыны ресми жариялауға жіберуді;
Бейнеу ауданы әкімі аппаратының ресми интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бейнеу ауданы әкімінің міндетін атқарушы Ж. Теміров

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 26 июня 2023 года № 166
В соответствии со статьями 17, 69, 71-1 Земельного кодекса Республики Казахстан и на основании Контракта от 3 июня 2019 года № 4727-УВС между Министерством энергетики Республики Казахстан и товариществом с ограниченной ответственностью "Kaz Drill Solution" акимат Бейнеуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут сроком до 15 ноября 2023 года без изъятия земельных участков у собственников и землепользователей товариществу с ограниченной ответственностью "Kaz Drill Solution" на земельный участок расположенный на территории Бейнеуского района площадью 1072,9 гектаров для проведения сейсморазведочных работ в пределах контрактной территории.
2. Предупредить товарищества с ограниченной ответственностью "Kaz Drill Solution" о необходимости заключения договоров с государственным учреждением "Бейнеуский районный отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства" и собственниками земельных участков или землепользователями для определения сроков и место проведения сейсморазведочных работ, обязанностей по рекультивации земель и иные условия.
3. Государственному учреждению "Бейнеуский районный отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства" в установленном законодательством порядке обеспечить:
направление настоящего постановления на официальное опубликование;
размещение на официальном интернет-ресурсе аппарата акима Бейнеуского района.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима Бейнеуского района Ж. Темиров