Бейнеу аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 29/260 "2023 - 2025 жылдарға арналған Сарға ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2023 жылғы 16 мамырдағы № 3/31 шешімі
Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2023 – 2025 жылдарға арналған Сарға ауылының бюджеті туралы" Бейнеу аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы №29/260 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023 – 2025 жылдарға арналған Сарға ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 727,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 183,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 46,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 26 498,0 мың теңге;
2) шығындар – 29 759,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -32,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 32,7 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Бейнеуского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 29/260 "О бюджете села Сарга на 2023 – 2025 годы"
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 16 мая 2023 года № 3/31
Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бейнеуского районного маслихата от 26 декабря 2022 года №29/260 "О бюджете села Сарга на 2023 – 2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить бюджет села Сарга на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 727,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 183,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 46,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 26 498,0 тысяч тенге;
2) затраты – 29 759,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -32,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 32,7 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 32,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бейнеу аудандық мәслихатының төрағасы А.Бораш
Бейнеу аудандық мәслихатының
2023 жылғы 16 мамаырдағы
№3/31 шешіміне қосымша
Бейнеу аудандық мәслихатының
2022 жылғы 26 желтоқсандағы
№29/260 шешіміне 1 қосымша
2023 жылға арналған Сарға ауылының бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

используемые остатки бюджетных средств – 32,7 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Бейнеуского районного маслихата А.Бораш
Приложение
к решению Бейнеуского районного
маслихата от 16 мая 2023 года №3/31
Приложение 1
к решению Бейнеуского районного
маслихата от 26 декабря 2022 года №29/260
Бюджет села Сарга на 2023 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование