Бейнеу аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 29/263 "2023 - 2025 жылдарға арналған Төлеп ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2023 жылғы 23 қазандағы № 7/69 шешімі
Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2023 – 2025 жылдарға арналған Төлеп ауылының бюджеті туралы" Бейнеу аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы №29/264 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023 – 2025 жылдарға арналған Төлеп ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 89 548,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 507,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 85 041,0 мың теңге;
2) шығындар – 89 548,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Бейнеуского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 29/263 "О бюджете села Толеп на 2023 – 2025 годы"
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 23 октября 2023 года № 7/69
Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бейнеуского районного маслихата от 26 декабря 2022 года №29/264 "О бюджете села Толеп на 2023 – 2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить бюджет села Толеп на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 89 548,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 507,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 85 041,0 тысяча тенге;
2) затраты – 89 548,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 теңге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -0,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,4 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бейнеу аудандық мәслихатының төрағасы А.Бораш
Бейнеу аудандық мәслихатының
2023 жылғы 23 қазандағы №7/69
шешіміне қосымша
Бейнеу аудандық мәслихатының
2022 жылғы 26 желтоқсандағы
№29/263 шешіміне 1 қосымша
2023 жылға арналған Төлеп ауылының бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

используемые остатки бюджетных средств – 0,4 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Бейнеуского районного маслихата А.Бораш
Приложение
к решению Бейнеуского районного
маслихата от 23 октября 2023 года №7/69
Приложение 1
к решению Бейнеуского районного
маслихата от 26 декабря 2022 года №29/263
Бюджет села Толеп на 2023 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование