Қарақия аудандық мәслихатының 2023 жылғы 05 қаңтардағы № 22/218 "2023 - 2025 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2023 жылғы 14 желтоқсандағы № 9/84 шешімі
Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" Қарақия аудандық мәслихатының 2023 жылғы 05 қаңтардағы № 22/218 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 және 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 157 988,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 287 146,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1 694,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан
түсетін түсімдер бойынша – 268,0 теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 868 878,6 мың теңге;
2) шығындар –1 164 936,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар
бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін
сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 6 947,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитін пайдалану) – 6 947,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының
пайдаланылатын қалдықтары – 6 947,9 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2023 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдар мен ауылдық округтердің бюджеттеріне 868 878,6 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Болашақ ауылдық округі – 54 733,1 мың теңге;
Бостан ауылдық округі – 68 165,1 мың теңге;
Жетібай ауылы – 189 487,4 мың теңге;
Құланды ауылдық округі – 86 206,6 мың теңге;

О внесении изменений в решение Каракиянского районного маслихата от 05 января 2023 года № 22/218 "О бюджетах сел, сельских округов на 2023 - 2025 годы"
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 14 декабря 2023 года № 9/84
Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каракиянского районного маслихата "О бюджетах сел, сельских округов на 2023 - 2025 годы" от 05 января 2023 года № 22/218 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сел, сельских округов на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 157 988,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 287 146,6 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 694,7 тысяч тенге;
поступлениям от продажи
основного капитала – 268,0 тенге;
поступлениям трансфертов – 868 878,8 тысячи тенге;
2) затраты – 1 164 936,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с
финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых
активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 947,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета – 6 947,9 тысячи тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки
бюджетных средств – 6 947,9 тысячи тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что из районного бюджета на 2023 год в бюджеты сел и сельских округов выделена субвенция в сумме 868 878,8 тысяч тенге, в том числе:
сельского округа Болашак – 54 733,1 тысяч тенге;
сельского округа Бостан – 68 165,1 тысяч тенге;
села Жетыбай – 189 487,4 тысячи тенге;
сельского округа Куланды – 86 206,6 тысячи тенге;

Құрық ауылы – 247 420,1 мың теңге;
Мұнайшы ауылы – 140 605,7 мың теңге;
Сенек ауылы – 82 260,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарақия аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Қалаубай
Қарақия аудандық мәслихатының
2023 жылғы "14" желтоқсандағы
№ 9/84 шешіміне 1-қосымша
Қарақия аудандық мәслихатының
2023 жылғы "5" қаңтардағы
№ 22/218 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Болашақ ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3

села Курык – 247 420,1 тысяч тенге;
села Мунайшы - 140 605,7 тысяч тенге;
села Сенек – 82 260,8 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Каракиянского районного маслихата Ж. Калаубай
Приложение 1 к решению
Каракиянского районного маслихата
от "14" декабря 2023 года № 9/84
Приложение 1 к решению
Каракиянского районного маслихата
от "5" января 2023 года № 22/218
Бюджет сельского округа Болашак на 2023 год
Категория
Наименование
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3