2023 - 2025 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2023 жылғы 5 қаңтардағы № 22/218 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қарақия аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 21/205 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 және 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 157 988,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 287 146,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1 694,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан
түсетін түсімдер бойынша – 268,0 теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 868 878,6 мың теңге;
2) шығындар –1 164 936,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар
бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін
сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 6 947,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитін пайдалану) – 6 947,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының
пайдаланылатын қалдықтары – 6 947,9 мың теңге;
Ескерту. 1 -тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 14.12.2023 № 9/84 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2023 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдар мен ауылдық округтердің бюджеттеріне 868 878,6 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Болашақ ауылдық округі – 54 733,1 мың теңге;
Бостан ауылдық округі – 68 165,1 мың теңге;

О бюджете сел, сельских округов на 2023 - 2025 годы
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 5 января 2023 год № 22/218.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" и решением Каракиянского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 21/205 "О районном бюджете на 2023-2025 годы", Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сел, сельских округов на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 157 988,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 287 146,6 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 694,7 тысяч тенге;
поступлениям от продажи
основного капитала – 268,0 тенге;
поступлениям трансфертов – 868 878,8 тысячи тенге;
2) затраты – 1 164 936,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с
финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых
активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 947,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета – 6 947,9 тысячи тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки
бюджетных средств – 6 947,9 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 14.12.2023 № 9/84 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что из районного бюджета на 2023 год в бюджеты сел и сельских округов выделена субвенция в сумме 868 878,8 тысяч тенге, в том числе:
сельского округа Болашак – 54 733,1 тысяч тенге;
сельского округа Бостан – 68 165,1 тысяч тенге;

Жетібай ауылы – 189 487,4 мың теңге;
Құланды ауылдық округі – 86 206,6 мың теңге;
Құрық ауылы – 247 420,1 мың теңге;
Мұнайшы ауылы – 140 605,7 мың теңге;
Сенек ауылы – 82 260,8 мың теңге;
Ескерту. 2 -тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 14.12.2023 № 9/84 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарақия аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Қалаубай
Қарақия аудандық мәслихатының
2023 жылғы " 5 " қаңтардағы
№ 22/218 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Болашақ ауылдық округінің бюджеті

села Жетыбай – 189 487,4 тысячи тенге;
сельского округа Куланды – 86 206,6 тысячи тенге;
села Курык – 247 420,1 тысяч тенге;
села Мунайшы - 140 605,7 тысяч тенге;
села Сенек – 82 260,8 тысяч тенге;
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 14.12.2023 № 9/84 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Каракиянского районного маслихата Ж. Калаубай
Приложение 1 к решению
Каракиянского районного маслихата
от " 5 " января 2023 года № 22/218
Бюджет сельского округа Болашак на 2023 год