2024 - 2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 15 желтоқсандағы № 7/63 шешімі.
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 7 тармағымен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75 бабына, Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 – тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Маңғыстау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 697 317,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 8 022 152,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 38 293,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша –11 302,0 мың теңге; трансферттер түсімдері бойынша – 2 625 569,3 мың теңге;
2) шығындар – 11 884 805,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 969 180,6 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1 111 949,6 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 142 769,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 156 668,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 156 668,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 948 349,6 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 145 217,5 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 353 536,4 мың теңге.
Ескерту. 1 -тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 03.12.2024 № 16/119 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2024 жылға арналған бюджеттен ауылдар мен ауылдық округтердің бюджеттеріне 1 476 479,2 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Шетпе ауылы – 345 889,5 мың теңге;
Жыңғылды ауылы – 51 429,8 мың теңге;
Сайөтес ауылдық округі – 309 709,4 мың теңге;
Тұщықұдық ауылдық округі – 67 086,8 мың теңге;
Қызан ауылы – 96 810,5 мың теңге;
Ақтөбе ауылдық округі – 118 987,7 мың теңге;
Шайыр ауылдық округі – 66 352,5 мың теңге;
Жармыш ауылы – 50 659,5 мың теңге;
Ақшымырау ауылы – 118 340,6 мың теңге;
Онды ауылдық округі – 104 669,1 мың теңге;
Шебір ауылдық округі – 82 789,6 мың теңге;
Отпан ауылдық округі – 63 754,2 мың теңге.
Ескерту. 2 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 03.12.2024 № 16/119 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

О районном бюджете на 2024 - 2026 годы
Решение Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 15 декабря 2023 года № 7/63.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2024 в соответствии с пунктом 7 настоящего решения.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мангистауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 697 317,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 022 152,2 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 38 293,8 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 11 302,0 тысяч тенге; поступлениям трансфертов – 2 625 569,3 тысяч тенге;
2) затраты – 11 884 805,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 969 180,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1 111 949,6 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 142 769,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 156 668,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
2 156 668,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 948 349,6 тысяч тенге;
погашение займов – 145 217,5 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 353 536,4 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 03.12.2024 № 16/119 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть, что из районного бюджета на 2024 год в бюджеты сел и сельских округов выделена субвенция в сумме 1 476 479,2 тысяч тенге, в том числе:
села Шетпе – 345 889,5 тысяч тенге;
села Жынгылды – 51 429,8 тысяча тенге;
сельского округа Сайотес – 309 709,4 тысяч тенге;
сельского округа Тущыкудук – 67 086,8 тысяч тенге;
села Кызан – 96 810,5 тысяч тенге;
сельского округа Актобе – 118 987,7 тысяч тенге;
сельского округа Шайыр – 66 352,5 тысяч тенге;
села Жармыш – 50 659,5 тысяч тенге;
села Акшымырау – 118 340,6 тысяч тенге;
сельского округа Онды – 104 669,1 тысячи тенге;
сельского округа Шебир – 82 789,6 тысячи тенге;
сельского округа Отпан – 63 754,2 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 03.12.2024 № 16/119 (вводится в действие с 01.01.2024).

3. 2024 жылға арналған аудандық бюджетке келесідей мөлшерде Ұлттық қордан нысаналы даму трансферттерінің қарастырылғаны ескерілсін:
992 102,0 мың теңге – Маңғыстау ауданы Тасмұрын және Тиген тұрғын алаптарының газ тарату жүйелерін салуға.
Ескерту. 3 тармаққа өзгеріс енгізіліді -Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 09.10.2024 № 15/109 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2024 жылға арналған аудан бюджетіне келесідей мөлшерде республикалық бюдеттен ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралғаны ескерілсін:
284 260,0 мың теңге – халықтың әлеуметтік осал топтары үшін коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алуға;
2 335,0 мың теңге – мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге;
36 483,0 мың теңге – Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға.
5. 2024 жылға арналған аудандық бюджетке келесідей мөлшерде республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттердің қарастырылғаны ескерілсін:
557 492,0 мың теңге – мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға.
6. 2024 жылға арналған аудан әкімдігінің резерві 89 500,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 6 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 03.12.2024 № 16/119 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2024 жылға арналған аудандық бюджетке кірістерді бөлу нормативтері келесідей мөлшерлерде белгіленсін:
1) ірі кәсіпкерлік субъектілерінен және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы – 100 пайыз;
2) төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 5 пайыз;
3) төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;

3. Учесть, что в районном бюджете на 2024 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из Национального фонда в следующих размерах:
992 102,0 тысячи тенге – на строительство газораспределительных систем жилых массивов Тасмурын и Тиген Мангистауского района.
Сноска. Пункт 3 с изменением, внесенным решением Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 09.10.2024 № 15/109 (вводится в действие с 01.01.2024).
4. Учесть, что в районном бюджете на 2024 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета следующих размерах:
284 260,0 тысячи тенге – на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения;
2 335,0 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
36 483,0 тысяч тенге – на обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан;
5. Учесть, что в районном бюджете на 2024 год предусмотрены бюджетные кредиты из республиканского бюджета в следующем размере:
557 492,0 тысяч тенге – на реализацию мер социальной поддержки специалистов.
6. Утвердить резерв акимата района на 2024 год в сумме 89 500,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 03.12.2024 № 16/119 (вводится в действие с 01.01.2024).
1) корпоративный подоходный налог с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора – 100 процентов;
2) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 5 процентов;
3) индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;

4) төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;
5) әлеуметтік салық – 5 пайыз.
Ескерту. Шешім 7 тармақпен толықтырылды - Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық маслихатының 16.04.2024 № 11/81 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық маслихатының 03.12.2024 № 16/119 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

4) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
5) социальный налог – 5 процентов.
Сноска. Решение дополнено пунктом 7 в соответствии с решением Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 16.04.2024 № 11/81 (вводится в действие с 01.01.2024); с изменением, внесенным решением Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 03.12.2024 № 16/119 (вводится в действие с 01.01.2024).

7. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы Е. Махмутов
Маңғыстау аудандық мәслихатының
2023 жылғы 15 желтоқсандағы
№7/63 шешіміне
1 қосымша
2024 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1 - қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 03.12.2024 № 16/119 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
А т а у ы
Сомасы, мың теңге
1.Кірістер

7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата Е. Махмутов
Приложение 1
к решению Мангистауского районного
маслихата от15 декабря 2023 года
№7/63
Районный бюджет на 2024 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решениями Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 03.12.2024 № 16/119 (вводится в действие с 01.01.2024).
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1.Доходы

9 468,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9 468,0
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
9 468,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
799 931,6
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 068,6
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
1 068,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
798 863,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
68 733,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
29 072,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
281 973,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 198,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
43 277,0
017
Мүгедектігі бар адамды оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық, тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүрiп-тұру құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емделу, есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының, жеке көмекшінің қызметтерін ұсыну
216 086,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
109 252,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 800,0
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
1 800,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
29 872,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
13 800,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 157 450,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
750 440,3
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
252 000,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі

9 468,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9 468,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
9 468,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
799 931,6
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 068,6
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
1 068,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
798 863,0
005
Государственная адресная социальная помощь
68 733,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
29 072,0
006
Оказание жилищной помощи
0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
281 973,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 198,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
43 277,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
216 086,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
109 252,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 800,0
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
1 800,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
29 872,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
13 800,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 157 450,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
750 440,3
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
252 000,0
012
Функционирова ние системы водоснабжения и водоотведения

6 173 744,0
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк көрсетілетін қызметтер
552 348,0
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
53 591,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
53 591,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
194 238,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
194 238,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
159 742,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48 958,0
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
110 784,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
70 107,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
6 825,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
63 282,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
22 031,0
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
22 031,0
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
52 639,0
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52 639,0
02
Қорғаныс
68 875,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
68 875,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
28 216,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
40 659,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
7 291,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7 291,0
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
7 291,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
846 962,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
840 347,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
129 920,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

6 173 744,0
01
Государственные услуги общего характера
552 348,0
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
53 591,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
53 591,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
194 238,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
194 238,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
159 742,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
48 958,0
013
Капитальные расходы государственного органа
110 784,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
70 107,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
6 825,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
63 282,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
22 031,0
040
Развитие объектов государственных органов
22 031,0
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района ( города областного значения)
52 639,0
001
Услуги по реализации государствен ной политики в области регулировани я земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
52 639,0
02
Оборона
68 875,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
68 875,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
28 216,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
40 659,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
7 291,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7 291,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
7 291,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
846 962,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
840 347,0
005
Государственная адресная социальная помощь
129 920,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

47 326,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 102,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
369 571,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 827,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
30 722,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
174 575,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
63 774,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 890,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүруге сапасын жақсарту
17 640,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6 615,0
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
6 615,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
369 880,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 512,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
5 512,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
364 368,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
319 986,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 434,0
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
42 948,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1 086 864,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
174 728,0
011
Мәдениет объектілерін дамыту
174 728,0
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
837 845,0
005
Mәдени-демалыс жұмысын қолдау
583 321,0
007
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
11 957,0
008
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
16 557,0
004
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
138 869,0
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

47 326,0
006
Оказание жилищной помощи
1 102,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
369 571,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 827,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
30 722,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
174 575,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
63 774,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 890,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
17 640,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6 615,0
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
6 615,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
369 880,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 512,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
5 512,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
364 368,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
319 986,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 434,0
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
42 948,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1 086 864,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
174 728,0
011
Развитие объектов культуры
174 728,0
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
837 845,0
005
Поддержка культурно-досуговой работы
583 321,0
007
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
11 957,0
008
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
16 557,0
004
Функционирование районных (городских) библиотек
138 869,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, физической культуры и спорта