Түпқараған аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 шілдедегі № 22/189 "Форт-Шевченко қаласының жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 сәуірдегі № 2/13 шешімі
Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1.Түпқараған аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 шілдедегі № 22/189 "Форт-Шевченко қаласының жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3698 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
қоса беріліп отырған Форт-Шевченко қаласының жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентінде:
4-тармақта:
оныншы абзац алынып тасталсын.
2.Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы А.Нугманов

О внесении изменения в решение Тупкараганского районного маслихата от 20 июля 2018 года № 22/189 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества города Форт-Шевченко"
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 28 апреля 2023 года № 2/13
Тупкараганский районный маслихат решил:
1. Внести в решение Тупкараганского районного маслихата от 20 июля 2018 года №22/189 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества города Форт-Шевченко" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3698) следующее изменение:
в прилагаемом Регламенте собрания местного сообщества города Форт-Шевченко:
в пункте 4:
абзац десятый исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата А. Нугманов