Мәслихаттың 2017 жылғы 15 наурыздағы № 130 "Қостанай облысының қалалары мен елдi мекендерiнiң жасыл екпелерiн күтiп-ұстау және қорғау қағидаларын, аумақтарын абаттандыру қағидаларын бекiту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2023 жылғы 7 маусымдағы № 27 шешімі
Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қостанай облыстық мәслихатының "Қостанай облысының қалалары мен елдi мекендерiнiң жасыл екпелерiн күтiп-ұстау және қорғау қағидаларын, аумақтарын абаттандыру қағидаларын бекiту туралы" 2017 жылғы 15 наурыздағы № 130 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7014 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қостанай облысының қалалары мен елді мекендерінің аумақтарын абаттандыру қағидаларын бекіту туралы";
шешімнің кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 4-2) тармақшасына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:";
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Қостанай облысының қалалары мен елді мекендерінің аумақтарын абаттандыру қағидалары бекітілсін.";
осы шешімнің 1-қосымшасы алынып тасталсын;
2-қосымшада жоғарғы оң жақ бұрышы мынадай редакцияда жазылсын:
"мәслихаттың 2017 жылғы 15 наурыздағы № 130 шешіміне Қосымша".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облыстық мәслихатының төрағасы С. Ещанов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Денсаулық сактау
министрлігінің Санитариялық-
эпидемиологиялық бақылау
комитеті Қостанай облысының
санитариялық-
эпидемиологиялық бақылау
департаменті" республикалық
мемлекеттік мекемесінің (РММ)
басшысы
_______________ Е. Даулетбаев
"____" ____________ 2023 жыл
"Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрлігі
Қостанай облысының полиция
департаменті" мемлекеттік
мекемесінің (ММ) бастығы
______________ Е. Файзуллин
"____" ___________ 2023 жыл
"Қазақстан Республикасы
экология және табиғи ресурстар
министрлігінің экологиялық
реттеу және бақылау комитеті
Қостанай облысы бойынша
экология департаменті" РММ
басшысы
___________________ Т. Сабиев
"____" ____________ 2023 жыл
"Қостанай облысы әкімдігінің
энергетика және тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылық
басқармасы" ММ басшысы
_________________ Д. Аскаров
"____" ___________ 2023 жыл

О внесении изменений в решение маслихата от 15 марта 2017 года № 130 "Об утверждении Правил содержания и защиты зеленых насаждений, Правил благоустройства территорий городов и населенных пунктов Костанайской области"
Решение маслихата Костанайской области от 7 июня 2023 года № 27
Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Костанайского областного маслихата "Об утверждении Правил содержания и защиты зеленых насаждений, Правил благоустройства территорий городов и населенных пунктов Костанайской области" от 15 марта 2017 года № 130 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7014) следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об утверждении Правил благоустройства территорий городов и населенных пунктов Костанайской области";
преамбулу решения изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Правила благоустройства территорий городов и населенных пунктов Костанайской области согласно приложению к настоящему решению.";
приложение 1 к настоящему решению исключить;
в приложении 2 правый верхний угол изложить в следующей редакции:
"Приложение к решению маслихата от 15 марта 2017 года № 130".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Костанайского областного маслихата С. Ещанов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
(РГУ) "Департамент санитарно-
эпидемиологического контроля
Костанайской области Комитета
санитарно-эпидемиологического
контроля Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан"
________________ Е. Даулетбаев
"____" _____________ 2023 года
Начальник государственного
учреждения "Департамент
полиции Костанайской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан"
_______________ Е. Файзуллин
"____" ____________ 2023 года
Руководитель РГУ "Департамент
экологии по Костанайской
области Комитета экологического
регулирования и контроля
Министерства экологии и
природных ресурсов Республики
Казахстан"
____________________ Т. Сабиев
"____" _____________ 2023 года
Руководитель ГУ "Управление
энергетики и жилищно-
коммунального хозяйства акимата
Костанайской области"
___________________ Д. Аскаров
"____" ______________ 2023 года