Мәслихаттың 2021 жылғы 9 шілдедегі № 75 "Қазақстан Республикасы азаматтарының жекелеген санаттарына амбулаториялық емдеу кезінде тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін, оның ішінде дәрілік заттарды, арнайы емдік өнімдерді, медициналық бұйымдарды қосымша беру туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2023 жылғы 16 қарашадағы № 72 шешімі
Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облыстық мәслихатының "Қазақстан Республикасы азаматтарының жекелеген санаттарына амбулаториялық емдеу кезінде тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін, оның ішінде дәрілік заттарды, арнайы емдік өнімдерді, медициналық бұйымдарды қосымша беру туралы" 2021 жылғы 9 шілдедегі № 75 шешіміне (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 23595 болып тiркелген) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы мынадай мазмұндағы 20-тармақпен толықтырылсын:
"20. "Пульмозим" (Дорназа альфа) препараты, ингаляцияға арналған ерітінді, кистоз фиброзы (муковисцидоз) ауруы бар азаматтарға.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облыстық мәслихаты төрағасының өкілеттігін уақытша жүзеге асырушы С. Манасбаев

О внесении дополнения в решение маслихата от 9 июля 2021 года № 75 "О дополнительном предоставлении гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, в том числе лекарственных средств, специализированных лечебных продуктов, медицинских изделий, отдельным категориям граждан Республики Казахстан при амбулаторном лечении бесплатно"
Решение маслихата Костанайской области от 16 ноября 2023 года № 72
Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Костанайского областного маслихата "О дополнительном предоставлении гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, в том числе лекарственных средств, специализированных лечебных продуктов, медицинских изделий, отдельным категориям граждан Республики Казахстан при амбулаторном лечении бесплатно" от 9 июля 2021 года № 75 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 23595) следующее дополнение:
приложение 1 к указанному решению дополнить пунктом 20 следующего содержания:
"20. Препарат "Пульмозим" (Дорназа альфа), раствор для ингаляций, гражданам с заболеванием кистозный фиброз (муковисцидоз).".
2. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Временно осуществляющий полномочия председателя Костанайского областного маслихата С. Манасбаев