Жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 31 наурыздағы № 539 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 18-бабына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес, "Қостанай қаласы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің 2023 жылғы 15 ақпандағы № 118, № 119, № 120 бұйрықтарымен бекітілген жерге орналастыру жобалары негізінде Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қостанай қаласы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесіне Қостанай қаласындағы Притобол саябағында жарықтандыру, бейнебақылау, дыбыстау және суару желілерін салу және қаланың Солтүстік-батыс бөлігінен Қостанай қаласының Халықаралық әуежайына кірме жолды қайта жаңарту үшін осы қаулының қосымшасына сәйкес жер учаскелеріне қауымдық сервитуттар белгіленсін.
2. "Қостанай қаласы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Қостанай қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім М. Жүндібаев
Әкімдіктің
2023 жылғы 31 наурыздағы
№ 539 қаулысына
қосымша
"Қостанай қаласы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесіне қауымдық сервитуттар белгіленетін жер учаскелерінің тізбесі
1) Қостанай қаласы, Притобол саябағы мекенжайы бойынша Қостанай қаласындағы Притобол саябағында жарықтандыру, бейнебақылау, дыбыстау және суару желілерін салу, жалпы алаңы 0,6578 гектар;
2) Қостанай қаласы мекенжайы бойынша қаланың Солтүстік-батыс бөлігінен Қостанай қаласының Халықаралық әуежайына кірме жолды қайта жаңарту, жалпы алаңы 1,6397 гектар;
3) Қостанай қаласы, Притобол саябағы мекенжайы бойынша Қостанай қаласындағы Притобол саябағында жарықтандыру, бейнебақылау, дыбыстау және суару желілерін салу, жалпы алаңы 0,1285 гектар.

Об установлении публичного сервитута на земельные участки
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 31 марта 2023 года № 539
В соответствии со статьей 18, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании землеустроительных проектов, утвержденных приказами государственного учреждения "Отдел земельных отношений акимата города Костаная" № 118, № 119, № 120 от 15 февраля 2023 года акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Костаная" публичные сервитуты на земельные участки для строительства сетей освещения, видеонаблюдения, озвучивания и полива в Притобольском парке в городе Костанай и для реконструкции подъездной дороги к международному Аэропорту в город Костанай с Северо-Западной части города, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений акимата города Костаная" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Костаная после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Костаная.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким М. Жундубаев
Приложение
к постановлению акимата
от 31 марта 2023 года
№ 539
Перечень земельных участков, на которые устанавливаются публичные сервитуты государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Костаная"
1) Строительство сетей освещения, видеонаблюдения, озвучивания и полива в Притобольском парке в городе Костанай по адресу: город Костанай, Притобольский парк, общей площадью 0,6578 гектар;
2) Реконструкция подъездной дороги к международному Аэропорту в город Костанай с Северо-Западной части города по адресу: город Костанай, общей площадью 1,6397 гектар;
3) Строительство сетей освещения, видеонаблюдения, озвучивания и полива в Притобольском парке в городе Костанай по адресу: город Костанай, Притобольский парк, общей площадью 0,1285 гектар.