Қостанай қаласы әкімдігінің "Жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы" 2023 жылғы 6 қазандағы № 27 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 12 мамырдағы № 857 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай қаласы әкімдігінің "Жер учаскеcіне қауымдық сервитут белгілеу туралы" 2023 жылғы 6 қазандағы № 27 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім М. Жүндібаев

О признании утратившим силу постановление акимата города Костаная от 6 января 2023 года № 27 "Об установлении публичного сервитута на земельные участки"
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 12 мая 2023 года № 857
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Костаная "Об установлении публичного сервитута на земельные участки" от 6 января 2023 года № 27.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Костаная.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким М. Жундубаев