Әкімдіктің "2023 жылға арналған бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" 2022 жылғы 17 қарашадағы № 2634 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 17 мамырдағы № 993 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының сәйкес, Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай қаласы әкімдігінің "2023 жылға арналған бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" 2022 жылғы 17 қарашадағы № 2634 қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
қаулының кіріспесінде "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының Заңына" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім М. Жүндібаев

О внесении изменения в постановление акимата от 17 ноября 2022 года № 2634 года "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы на 2023 год"
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 17 мая 2023 года № 993
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Костаная "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы на 2023 год" от 17 ноября 2022 года № 2634 следующее изменение:
в преамбуле постановления, исключить слова: "Закона Республики Казахстан "О занятости населения"".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Костаная.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким М. Жундубаев