Қостанай қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 4 қазандағы № 2303 "Қостанай қаласы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі және "Қостанай қаласы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережелерді бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 29 маусымдағы № 1337 қаулысы
Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай қаласы әкімдігінің "Қостанай қаласы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі және "Қостанай қаласы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережелерді бекіту туралы" 2022 жылғы 4 қазандағы № 2303 қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін.
көрсетілген қаулымен бекітілген "Қостанай қаласы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:
15-тармақтың 3) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"3) Қостанай қаласының сауықтық мәдени-бұқаралық іс-шараларын, сондай-ақ әуесқой шығармашылық бірлестіктер арасында байқаулар, фестивальдер және конкурстар өткізуді жүзеге асыру;";
15-тармақ 8) тармақшамен толықтырылсын:
"8) кітапхана ісі және мәдени-демалыс қызметі саласында Қостанай қаласының мемлекеттік мәдениет ұйымдарының қызметін қолдау және үйлестіру.".
2. "Қостанай қаласы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) жоғарыда көрсетілген Ережені әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап күнтізбелік бес күн ішінде оның көшірмесін электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Қостанай облысы бойынша "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалына жіберуді;
3) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін оны Қостанай қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қостанай қаласының әкімі М. Жүндібаев

О внесении изменения в постановление акимата города Костаная от 4 октября 2022 года № 2303 "Об утверждении Положений о государственном учреждении "Отдел культуры и развития языков акимата города Костаная" и государственном учреждении "Отдел физической культуры и спорта акимата города Костаная"
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 29 июня 2023 года № 1337
Акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Костаная "Об утверждении Положений о государственном учреждении "Отдел культуры и развития языков акимата города Костаная" и государственном учреждении "Отдел физической культуры и спорта акимата города Костаная" от 4 октября 2022 года № 2303 следующее изменение:
в Положении о государственном учреждении "Отдел культуры и развития языков акимата города Костаная", утвержденном указанным постановлением:
подпункт 3) пункта 15 изложить в новой редакции:
"3) осуществление проведения зрелищных культурно-массовых мероприятий города Костаная, а также смотров, фестивалей и конкурсов среди любительских творческих объединений;";
пункт 15 дополнить подпунктом 8:
"8) поддержка и координация деятельности государственных организаций культуры города Костаная в сфере библиотечного дела и культурно-досуговой деятельности".
2. Государственному учреждению "Отдел культуры и развития языков акимата города Костаная" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию внесенного изменения в вышеуказанное Положение в органах юстиции;
2) в течение пяти календарных дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Костанайской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Костаная после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Костаная.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Костаная М. Жундубаев