Мәслихаттың 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 181 "Рудный қаласының 2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2023 жылғы 5 маусымдағы № 31 шешімі
Рудный қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Рудный қаласының 2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 181 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Рудный қаласының 2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 498 287,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 30 011 349,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 52 168,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 99 336,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 7 335 434,9 мың теңге;
2) шығындар – 38 764 074,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 6 806 221,1 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8 072 007,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 072 007,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Жергілікті атқарушы органның 2023 жылға арналған резервінің мөлшері 500 000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2022 года № 181 "О городском бюджете города Рудного на 2023-2025 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 5 июня 2023 года № 31
Рудненский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О городском бюджете города Рудного на 2023-2025 годы" от 28 декабря 2022 года № 181 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Рудного на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 498 287,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 30 011 349,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 52 168,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 99 336,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 7 335 434,9 тысяч тенге;
2) затраты – 38 764 074,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 6 806 221,1 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -8 072 007,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 072 007,7 тысяч тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить размер резерва местного исполнительного органа на 2023 год в сумме 500 000,0 тыс. тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

527 879,4
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
464 876,4
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
92 301,9
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
498 153,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
498 153,4
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
181 592,6
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 504,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 223,7
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
151 023,9
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
35 723,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
25 171,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
93 915,2
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
5 647 203,8
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3 427 806,6
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
835 271,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
347 005,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
228 000,0
059
Елді мекенге бірыңғай сәулеттік келбет беруге бағытталған, көппәтерлі тұрғын үйлердің қасбеттерін, шатырларын ағымдағы немесе күрделі жөндеу
260 266,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 543 749,3
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1 840 306,5
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
703 442,8
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
48 786,3
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47 539,1
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 247,2
2
Коммуналдық шаруашылық
97 390,4
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

527 879,4
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
464 876,4
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
92 301,9
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
498 153,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
498 153,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
181 592,6
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 504,0
021
Капитальные расходы государственного органа
8 223,7
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
151 023,9
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
35 723,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
25 171,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
93 915,2
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
5 647 203,8
1
Жилищное хозяйство
3 427 806,6
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
835 271,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
347 005,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
228 000,0
059
Текущий и капитальный ремонт фасадов, кровли многоквартирных жилых домов, направленных на придание единого архитектурного облика населенному пункту
260 266,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 543 749,3
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1 840 306,5
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
703 442,8
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
48 786,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
47 539,1
005
Капитальные расходы государственного органа
1 247,2
2
Коммунальное хозяйство
97 390,4
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)