Мәслихаттың 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 187 "Арқалық қаласы ауылдарының және ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2023 жылғы 26 шілдедегі № 41 шешімі
Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Арқалық қаласы ауылдарының және ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 187 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Арқалық қаласы Аңғар ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35441,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1036,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 34405,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 20644,0 мың теңге;
2) шығындар – 35470,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -29,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 29,6 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 29,6 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 1-1-тармақпен толықтырылсын:
"1-1. 2023 жылға арналған Арқалық қаласы Аңғар ауылының бюджетінде ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі облыстық бюджеттен 12312,0 мың теңге сомасында, Арқалық қаласының бюджетінен 1449,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Арқалық қаласы Восточный ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 370593,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2843,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 367750,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 23683,0 мың теңге;
2) шығындар – 371793,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1200,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1200,7 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1200,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2023 жылға арналған Арқалық қаласы Восточный ауылының бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 344067,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 28 декабря 2022 года № 187 "О бюджетах сел и сельских округов города Аркалыка на 2023-2025 годы"
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 26 июля 2023 года № 41
Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сел и сельских округов города Аркалыка на 2023-2025 годы" от 28 декабря 2022 года № 187 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Ангарское города Аркалыка на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 35441,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1036,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 34405,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 20644,0 тысяч тенге;
2) затраты – 35470,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -29,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 29,6 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 29,6 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Учесть, что в бюджете села Ангарское города Аркалыка на 2023 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из областного бюджета в сумме 12312,0 тысяч тенге, из бюджета города Аркалыка в сумме 1449,0 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет села Восточное города Аркалыка на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 370593,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2843,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 367750,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 23683,0 тысяч тенге;
2) затраты – 371793,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1200,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1200,7 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 1200,7 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Учесть, что в бюджете села Восточное города Аркалыка на 2023 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из областного бюджета в сумме 344067,0 тысяч тенге.";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:

"10-1. 2023 жылға арналған Арқалық қаласы Жаңақала ауылының бюджетінде Арқалық қаласының бюджетінен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 1000,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 12-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"12. Арқалық қаласы Көктау ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17, 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20396,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1363,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 19033,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 19033,0 мың теңге;
2) шығындар – 20444,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -48,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 48,2 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 48,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 14-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"14. Арқалық қаласы Үштөбе ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20, 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22584,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1135,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 21449,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 20808,0 мың теңге;
2) шығындар – 23153,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -569,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 569,3 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 569,3 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 14-1-тармақпен толықтырылсын:
"14-1. 2023 жылға арналған Арқалық қаласы Үштөбе ауылының бюджетінде Арқалық қаласының бюджетінен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 641,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 16-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"16. Арқалық қаласы Фурманов ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23, 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 283954,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1712,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 99,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 282143,1 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 28569,0 мың теңге;
2) шығындар – 284065,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

"10-1. Учесть, что в бюджете села Жанакала города Аркалыка на 2023 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из бюджета города Аркалыка в сумме 1000,0 тысяч тенге.";
пункт 12 указанного решения изложить в новой редакции:
"12. Утвердить бюджет села Коктау города Аркалыка на 2023-2025 годы согласно приложениям 16, 17, 18 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 20396,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1363,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 19033,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 19033,0 тысяч тенге;
2) затраты – 20444,2 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -48,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 48,2 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 48,2 тысяч тенге.";
пункт 14 указанного решения изложить в новой редакции:
"14. Утвердить бюджет села Уштобе города Аркалыка на 2023-2025 годы согласно приложениям 19, 20, 21 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 22584,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1135,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 21449,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 20808,0 тысяч тенге;
2) затраты – 23153,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -569,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 569,3 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 569,3 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 14-1 следующего содержания:
"14-1. Учесть, что в бюджете села Уштобе города Аркалыка на 2023 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из бюджета города Аркалыка в сумме 641,0 тысяч тенге.";
пункт 16 указанного решения изложить в новой редакции:
"16. Утвердить бюджет села Фурманово города Аркалыка на 2023-2025 годы согласно приложениям 22, 23, 24 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 283954,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1712,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 99,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 282143,1 тысяч тенге, из них объем субвенций – 28569,0 тысяч тенге;
2) затраты – 284065,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -111,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 111,7 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 111,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 18-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"18. 2023 жылға арналған Арқалық қаласы Фурманов ауылының бюджетінде ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі облыстық бюджеттен 253065,1 мың теңге сомасында, Арқалық қаласының бюджетінен 509,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 19-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"19. Арқалық қаласы Целинный ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26, 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22004,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 687,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 21317,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 21317,0 мың теңге;
2) шығындар – 22952,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -948,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 948,0 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 948,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 21-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"21. Арқалық қаласы Ашутасты ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29, 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 309925,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3818,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 306107,2 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 33567,0 мың теңге;
2) шығындар – 310209,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -283,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 283,9 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 283,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 23-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"23. 2023 жылға арналған Арқалық қаласы Ашутасты ауылдық округінің бюджетінде ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі облыстық бюджеттен 268848,2 мың теңге сомасында, Арқалық қаласының бюджетінен 3692,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 24-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"24. Арқалық қаласы Қайыңды ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 31, 32, 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

5) дефицит (профицит) бюджета – -111,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 111,7 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 111,7 тысяч тенге.";
пункт 18 указанного решения изложить в новой редакции:
"18. Учесть, что в бюджете села Фурманово города Аркалыка на 2023 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из областного бюджета в сумме 253065,1 тысяч тенге, из бюджета города Аркалыка в сумме 509,0 тысяч тенге.";
пункт 19 указанного решения изложить в новой редакции:
"19. Утвердить бюджет села Целинный города Аркалыка на 2023-2025 годы согласно приложениям 25, 26, 27 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 22004,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 687,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 21317,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 21317,0 тысяч тенге;
2) затраты – 22952,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -948,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 948,0 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 948,0 тысяч тенге.";
пункт 21 указанного решения изложить в новой редакции:
"21. Утвердить бюджет Ашутастинского сельского округа города Аркалыка на 2023-2025 годы согласно приложениям 28, 29, 30 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 309925,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3818,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 306107,2 тысяч тенге, из них объем субвенций – 33567,0 тысяч тенге;
2) затраты – 310209,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -283,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 283,9 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 283,9 тысяч тенге.";
пункт 23 указанного решения изложить в новой редакции:
"23. Учесть, что в бюджете Ашутастинского сельского округа города Аркалыка на 2023 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из областного бюджета в сумме 268848,2 тысяч тенге, из бюджета города Аркалыка в сумме 3692,0 тысяч тенге.";
пункт 24 указанного решения изложить в новой редакции:
"24. Утвердить бюджет Каиндинского сельского округа города Аркалыка на 2023-2025 годы согласно приложениям 31, 32, 33 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:

1) кірістер – 29452,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 811,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 28641,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 28541,0 мың теңге;
2) шығындар – 29556,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -104,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 104,1 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 104,1 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 24-1-тармақпен толықтырылсын:
"24-1. 2023 жылға арналған Арқалық қаласы Қайыңды ауылдық округінің бюджетінде Арқалық қаласының бюджетінен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 100,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 26-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"26. Арқалық қаласы Молодежный ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 34, 35, 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24048,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2913,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 20844,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 20844,0 мың теңге;
2) шығындар – 24099,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -51,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 51,2 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 51,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 28-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"28. Арқалық қаласы Родина ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 37, 38, 39-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 512703,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5880,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 506823,3 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 39674,0 мың теңге;
2) шығындар – 513416,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -713,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 713,0 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 713,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 30-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"30. 2023 жылға арналған Арқалық қаласы Родина ауылдық округінің бюджетінде ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі облыстық бюджеттен 462289,3 мың теңге сомасында, Арқалық қаласының бюджетінен 4860,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";

1) доходы – 29452,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 811,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 28641,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 28541,0 тысяч тенге;
2) затраты – 29556,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -104,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 104,1 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 104,1 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 24-1 следующего содержания:
"24-1. Учесть, что в бюджете Каиндинского сельского округа города Аркалыка на 2023 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из бюджета города Аркалыка в сумме 100,0 тысяч тенге.";
пункт 26 указанного решения изложить в новой редакции:
"26. Утвердить бюджет Молодежного сельского округа города Аркалыка на 2023-2025 годы согласно приложениям 34, 35, 36 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 24048,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3204,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 20844,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 20844,0 тысяч тенге;
2) затраты – 24099,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -51,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 51,2 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 51,2 тысяч тенге.";
пункт 28 указанного решения изложить в новой редакции:
"28. Утвердить бюджет Родинского сельского округа города Аркалыка на 2023-2025 годы согласно приложениям 37, 38, 39 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 512703,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5880,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 506823,3 тысяч тенге, из них объем субвенций – 39674,0 тысяч тенге;
2) затраты – 513416,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -713,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 713,0 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 713,0 тысяч тенге.";
пункт 30 указанного решения изложить в новой редакции:
"30. Учесть, что в бюджете Родинского сельского округа города Аркалыка на 2023 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из областного бюджета в сумме 462289,3 тысяч тенге, из бюджета города Аркалыка в сумме 4860,0 тысяч тенге.";