Мәслихаттың 2022 жылғы 29 желтоқсаңдағы № 143 "Алтынсарин ауданы ауылдарының және ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2023 жылғы 15 қыркүйектегі № 39 шешімі
Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Алтынсарин ауданы ауылдарының және ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 143 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Алтынсарин ауданы Обаған ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 323956,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 13745,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 310211,6 мың теңге;
2) шығындар – 328713,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4757,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4757,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Алтынсарин ауданы Димитров ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30727,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1749,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 28978,5 мың теңге;
2) шығындар – 31915,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1184,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1184,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Алтынсарин ауданы Ілияс Омаров атындағы ауылдық округтің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42255,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3140,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 39115,8 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата от 29 декабря 2022 года № 143 "О бюджетах сел и сельских округов Алтынсаринского района на 2023-2025 годы"
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 15 сентября 2023 года № 39
Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 29 декабря 2022 года № 143 "О бюджетах сел и сельских округов Алтынсаринского района на 2023-2025 годы", следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Убаганского сельского округа Алтынсаринского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 323956,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 13745,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 310211,6 тысяч тенге;
2) затраты – 328713,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4757,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4757,1 тысяча тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Димитровского сельского округа Алтынсаринского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 30727,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1749,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч теңге;
поступлениям трансфертов – 28978,5 тысяч тенге;
2) затраты – 31915,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1184,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1184,7 тысяч тенге.";
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет сельского округа имени Ильяса Омарова Алтынсаринского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 42255,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3140,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 39115,8 тысяч тенге;