Мәслихаттың 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 336 "Жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2023 жылғы 21 сәуірдегі № 11 шешімі
Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 336 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8880 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген жергілікті қоғамдастық жиналысының Регламентінде:
4-тармақта:
оныншы абзац алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Амангелді аудандық мәслихатының төрағасы Қ. Кеделбаев

О внесении изменения в решение маслихата от 30 декабря 2019 года № 336 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 21 апреля 2023 года № 11
Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества" от 30 декабря 2019 года № 336 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8880) следующее изменение:
в Регламенте собрания местного сообщества, утвержденном указанным решением:
в пункте 4:
абзац десятый исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Амангельдинского районного маслихата К. Кеделбаев