Мәслихаттың 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 148 "Амангелді ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2023 - 2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 қыркүйектегі № 47 шешімі
Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Амангелді аудандық мәслихатының "Амангелді ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2023 - 2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 148 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
9 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Қабырға ауылдық округінің 2023 - 2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 22 107,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша - 405,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 21 702,0 мың теңге;
2) шығындар - 22 107,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 13 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Амангелді аудандық мәслихатының төрағасы Қ. Кеделбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Амангелді ауданы
әкімдігінің экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" коммуналдық
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
______________ М.С. Сакетов
"29" қыркүйек 2023 жыл
Мәслихаттың
2023 жылғы "03" қазандағы
№ 47 шешіміне
қосымша
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2022 года № 148 "О бюджетах села, сельских округов Амангельдинского района на 2023 - 2025 годы"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 29 сентября 2023 года № 47
Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Амангельдинского районного маслихата "О бюджетах села, сельских округов Амангельдинского района на 2023 - 2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 148 следующие изменения:
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Кабыргинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 107,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 405,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 21 702,0 тысяч тенге;
2) затраты – 22 107,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,1 тысяч тенге.";
приложение 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Амангельдинского районного маслихата К. Кеделбаев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель коммунального
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования акимата
Амангельдинского района"
______________ М. С. Сакетов
"29" сентября 2023 года
Приложение
к решению маслихата
от "29" сентября 2023 года
№ 47
Приложение 13
к решению маслихата