Амангелді ауданының 2024 - 2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 64 шешімі.
Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Амангелді ауданының 2024 - 2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 170 390,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 819 927,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 46 758,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 100,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3 303 605,0 мың теңге;
2) шығындар – 4 078 808,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 50 826,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 71 994,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 21 168,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 107 823,4 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 107 823,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 67 068,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 67 068,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 19.04.2024 № 83 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 - 2026 жылдарға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен Амангелді ауданының ауыл, ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялардың көлемдері көзделгені ескерілсін, оның iшiнде:
2024 жылға Амангелді ауылдық округіне - 54 594,0 мың теңге;
2024 жылға Амантоғай ауылдық округіне - 22 936,0 мың теңге;
2024 жылға Ақсай ауылына - 16 816,0 мың теңге;
2024 жылға Байғабыл ауылдық округіне - 22 937,0 мың теңге;
2024 жылға Қабырға ауылдық округіне - 21 964,0 мың теңге;
2024 жылға Қарасу ауылдық округіне - 27 210,0 мың теңге;
2024 жылға Құмкешу ауылдық округіне - 22 084,0 мың теңге;
2024 жылға Тасты ауылдық округіне - 16 744,0 мың теңге;
2024 жылға Үрпек ауылдық округіне - 23 298,0 мың теңге;
2024 жылға Үштоғай ауылдық округіне – 22 091,0 мың теңге;
2025 жылға Амангелді ауылдық округіне – 58 465,0 мың теңге;
2025 жылға Амантоғай ауылдық округіне – 23 323,0 мың теңге;
2025 жылға Ақсай ауылына – 18 641,0 мың теңге;
2025 жылға Байғабыл ауылдық округіне – 23 939,0 мың теңге;
2025 жылға Қабырға ауылдық округіне – 23 803,0 мың теңге;
2025 жылға Қарасу ауылдық округіне – 29 369,0 мың теңге;
2025 жылға Құмкешу ауылдық округіне – 23 853,0 мың теңге;
2025 жылға Тасты ауылдық округіне – 20 440,0 мың теңге;

О районном бюджете Амангельдинского района на 2024 - 2026 годы
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 27 декабря 2023 года № 64.
Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Амангельдинского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 170 390,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 819 927,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 46 758,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 100,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 303 605,0 тысяча тенге;
2) затраты – 4 078 808,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 50 826,0 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 71 994,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 21 168,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 107 823,4 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 107 823,4 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 67 068,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 67 068,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 19.04.2024 № 83 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2024 – 2026 годы предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджетам села, сельских округов Амангельдинского района, в том числе:
на 2024 год Амангельдинскому сельскому округу – 54 594,0 тысяч тенге;
на 2024 год Амантогайскому сельскому округу – 22 936,0 тысяч тенге;
на 2024 год селу Аксай – 16 816,0 тысяч тенге;
на 2024 год Байгабылскому сельскому округу – 22 937,0 тысяч тенге;
на 2024 год Кабыргинскому сельскому округу – 21 964,0 тысяч тенге;
на 2024 год Карасускому сельскому округу – 27 210,0 тысяч тенге;
на 2024 год Кумкешускому сельскому округу – 22 084,0 тысяч тенге;
на 2024 год Тастинскому сельскому округу – 16 744,0 тысяч тенге;
на 2024 год Урпекскому сельскому округу – 23 298,0 тысяч тенге;
на 2024 год Уштогайскому сельскому округу – 22 091,0 тысяч тенге;
на 2025 год Амангельдинскому сельскому округу – 58 465,0 тысяч тенге;
на 2025 год Амантогайскому сельскому округу – 23 323,0 тысяч тенге;
на 2025 год селу Аксай – 18 641,0 тысяч тенге;
на 2025 год Байгабылскому сельскому округу – 23 939,0 тысяч тенге;
на 2025 год Кабыргинскому сельскому округу – 23 803,0 тысяч тенге;
на 2025 год Карасускому сельскому округу – 29 369,0 тысяч тенге;
на 2025 год Кумкешускому сельскому округу – 23 853,0 тысяч тенге;
на 2025 год Тастинскому сельскому округу – 20 440,0 тысяч тенге;

2025 жылға Үрпек ауылдық округіне – 25 368,0 мың теңге;
2025 жылға Үштогай ауылдық округіне – 26 266,0 мың теңге;
2026 жылға Амангелді ауылдық округіне – 101 639,0 мың теңге;
2026 жылға Амантоғай ауылдық округіне – 42 576,0 мың теңге;
2026 жылға Ақсай ауылына – 30 763,0 мың теңге;
2026 жылға Байғабыл ауылдық округіне – 37 859,0 мың теңге;
2026 жылға Қабырға ауылдық округіне – 42 234,0 мың теңге;
2026 жылға Қарасу ауылдық округіне – 46 087,0 мың теңге;
2026 жылға Құмкешу ауылдық округіне – 33 803,0 мың теңге;
2026 жылға Тасты ауылдық округіне – 30 284,0 мың теңге;
2026 жылға Үрпек ауылдық округіне – 33 302,0 мың теңге;
2026 жылға Үштогай ауылдық округіне – 35 496,0 мың теңге.
3. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен, республикалық және облыстық бюджеттерден ағымдағы нысаналы трансферттер және даму трансферттері түсімдерінің көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға;
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге;
"Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым жөніндегі іс-шараларды іске асыруға;
заңнаманың қабылдауына байланысты ысырапты өтеуге арналған трансферттер.
4. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттер 71 994,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
5. Амангелді ауданының жергілікті атқарушы органының 2024 жылға арналған резерві 9 285,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
6. 2024 жылға арналған облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенцияның көлемі – 609 292,0 мың теңге.
7. Аудан бюджетінен облыстық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемі көзделмеген.
8. 2024 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі бекітілген жоқ.
9. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Амангелді аудандық мәслихатының төрағасы Қ. Кеделбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Амангелді ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі"
коммуналдық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______________ М.С. Сакетов
"27" желтоқсан 2023 жыл
Мәслихаттың
2023 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 64 шешіміне
1-қосымша
Амангелді ауданының 2024 жылға арналған аудандық бюджеті

на 2025 год Урпекскому сельскому округу – 25 368,0 тысяч тенге;
на 2025 год Уштогайскому сельскому округу – 26 266,0 тысяч тенге;
на 2026 год Амангельдинскому сельскому округу – 101 639,0 тысяч тенге;
на 2026 год Амантогайскому сельскому округу – 42 576,0 тысяч тенге;
на 2026 год селу Аксай – 30 763,0 тысяч тенге;
на 2026 год Байгабылскому сельскому округу – 37 859,0 тысяч тенге;
на 2026 год Кабыргинскому сельскому округу – 42 234,0 тысяч тенге;
на 2026 год Карасускому сельскому округу – 46 087,0 тысяч тенге;
на 2026 год Кумкешускому сельскому округу – 33 803,0 тысяч тенге;
на 2026 год Тастинскому сельскому округу – 30 284,0 тысяч тенге;
на 2026 год Урпекскому сельскому округу – 33 302,0 тысяч тенге;
на 2026 год Уштогайскому сельскому округу – 35 496,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2024 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан, из республиканского и областного бюджетов, в том числе:
на обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан;
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі";
финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры;
трансферты на компенсацию потерь в связи с принятием законодательства.
4. Учесть, что в районном бюджете на 2024 год предусмотрено бюджетные кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме – 71 994,0 тысяча тенге.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа Амангельдинского района на 2024 год в сумме 9 285,0 тысяча тенге.
6. Объем субвенции на 2024 год выделяемых из областного бюджета на районный бюджет – 609 292,0 тысяч тенге.
7. Объем бюджетных изъятий из бюджета района в областной бюджет не предусмотрено.
8. Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2024 год не утвержден.
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Амангельдинского районного маслихата К. Кеделбаев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель коммунального
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования акимата
Амангельдинского района"
______________ М.С. Сакетов
"27" декабрь 2023 год
Приложение 1
к решению маслихата
от "27" декабря 2023 года
№ 64
Районный бюджет Амангельдинского района на 2024 год

953,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
195 673,1
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
75 025,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
75 025,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
75 025,0
2
Әлеуметтiк көмек
46 244,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
46 244,1
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
360,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
26 939,1
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 836,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
4 836,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
12 273,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
74 404,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
74 404,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51 394,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 000,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
20 787,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
1 223,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
59 210,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
57 450,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
52 447,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
52 447,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
5 003,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
5 003,0
2
Коммуналдық шаруашылық
1 760,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 760,0
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1 760,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк

953,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
195 673,1
1
Социальное обеспечение
75 025,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
75 025,0
005
Государственная адресная социальная помощь
75 025,0
2
Социальная помощь
46 244,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
46 244,1
006
Оказание жилищной помощи
360,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
26 939,1
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 836,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
4 836,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
12 273,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
74 404,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
74 404,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
51 394,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 000,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
20 787,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
1 223,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
59 210,0
1
Жилищное хозяйство
57 450,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
52 447,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
52 447,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
5 003,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
5 003,0
2
Коммунальное хозяйство
1 760,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 760,0
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 760,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство

1 714,0
015
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
5 850,0
3
Ақпараттық кеңiстiк
170 992,0
819
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі
170 992,0
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
3 600,0
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
146 670,0
008
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
20 722,0
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
80 084,0
819
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі
80 084,0
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 114,0
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
25 970,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
73 632,0
6
Жер қатынастары
53 495,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
53 495,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 224,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
22 271,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
20 137,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
20 137,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
20 137,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
24 178,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
24 178,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
24 178,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 178,0
12
Көлiк және коммуникация
1 496 000,0
1
Автомобиль көлiгi
1 496 000,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 496 000,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
46 000,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу

1 714,0
015
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
5 850,0
3
Информационное пространство
170 992,0
819
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)
170 992,0
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
3 600,0
007
Функционирование районных (городских) библиотек
146 670,0
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
20 722,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
80 084,0
819
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)
80 084,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области внутренней политики, культуры, развития языков и спорта
54 114,0
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
25 970,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
73 632,0
6
Земельные отношения
53 495,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
53 495,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
31 224,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
22 271,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
20 137,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
20 137,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
20 137,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
24 178,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
24 178,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
24 178,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
24 178,0
12
Транспорт и коммуникации
1 496 000,0
1
Автомобильный транспорт
1 496 000,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 496 000,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
46 000,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов

21 491,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
21 491,0
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 491,0
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
72 684,0
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
45 111,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 111,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
27 573,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 573,0
02
Қорғаныс
29 664,0
1
Әскери мұқтаждар
27 462,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
27 462,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
27 462,0
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
2 202,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2 202,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1 206,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
996,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
226 173,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
93 763,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
93 763,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
93 763,0
2
Әлеуметтiк көмек
52 846,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
52 846,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
360,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
22 906,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 059,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
5 635,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету

21 491,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
21 491,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
21 491,0
9
Прочие государственные услуги общего характера
72 684,0
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
45 111,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
45 111,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
27 573,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
27 573,0
02
Оборона
29 664,0
1
Военные нужды
27 462,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
27 462,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
27 462,0
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
2 202,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2 202,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1 206,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
996,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
226 173,0
1
Социальное обеспечение
93 763,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
93 763,0
005
Государственная адресная социальная помощь
93 763,0
2
Социальная помощь
52 846,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
52 846,0
006
Оказание жилищной помощи
360,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
22 906,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 059,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
5 635,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью