Мәслихаттың 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 170 "Әулиекөл ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2023 жылғы 7 желтоқсандағы № 102 шешімі
Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Әулиекөл ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 170 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Әулиекөл ауданының 2023 - 2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 721 428,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 194 892,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 30 527,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 6 744,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2 489 265,5 мың теңге;
2) шығындар – 4 837 951,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 94 899,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 181 125,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 86 226,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо –126 744,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 338 166,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 338 166,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2022 года № 170 "О районном бюджете Аулиекольского района на 2023-2025 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 7 декабря 2023 года № 102
Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Аулиекольского района на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 170 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Аулиекольского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 721 428,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 194 892,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 30 527,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 6 744,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2 489 265,5 тысяч тенге;
2) затраты – 4 837 951,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 94 899,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 181 125,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 86 226,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 126 744,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 338 166,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 338,166,0 тысяч тенге.";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.