Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы Диев ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 18 қаңтардағы № 1 шешімі
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 19-бабына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына сәйкес және Әулиекөл аудандық жер учаскелерін беру жөніндегі комиссиясының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 29 отырысының хаттамасынан үзінді көшірме негізінде Диев ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қазақтелеком" АҚ Әулиекөл ауданы, Диев ауылдық округінің, Диев ауылының аумағында орналасқан жалпы алаңы 0,408 гектар жер учаскесіне қауымдық сервитут белгіленсін, "Қостанай облысы Әулиекөл ауданы, Диев ауылында 1 (бір) жыл мерзімге талшықты-оптикалық байланыс желісін (ТОБЖ) төсеу үшін.
2. "Диев ауылдық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберу;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Әулиекөл ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
М. Досмурзин

Об установлении публичного сервитута
Решение акима Диевского сельского округа Аулиекольского района Костанайской области от 18 января 2023 года № 1
В соответствии со статьей 19, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании выписки из протокола заседания Аулиекольской районной комиссии по предоставлению земельных участков № 29 от 21 декабря 2022 года аким Диевского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить АО "Казахтелеком" публичный сервитут на земельный участок, расположенный на территории села Диевка, Диевского сельского округа, Аулиекольского района, общей площадью 0,408 гектар, для прокладки волокно-оптической линии связи (ВОЛС) сроком на 1 (один) год.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Диевского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление настоящего решения на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Аулиекольского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
М. Досмурзин