Қостанай облысы Денисов аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 103 "Денисов ауданының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2023 жылғы 26 шілдедегі № 33 шешімі
Денисов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қостанай облысы Денисов аудандық мәслихатының "Денисов ауданының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 103 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 177779 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Денисов ауданының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 727 142,3 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 706 513,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6 859,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 6158,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 4 007 611,4 мың теңге;
2) шығындар – 5 738 178,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 9 130,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 41 400,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу –32 270,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 81 390,8 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -101 556,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -101 556,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Денисовского районного маслихата Костанайской области от 27 декабря 2022 года № 103 "О бюджете Денисовского района на 2023-2025 годы"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 26 июля 2023 года № 33
Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Денисовского районного маслихата Костанайской области "О бюджете Денисовского района на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 103 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 177779) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. "Утвердить бюджет Денисовского района на 2023-2025 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 727 142,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 706 513,9 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6 859,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 158,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 007 611,4 тысяч тенге;
2) затраты – 5 738 178,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9 130,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 41 400,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 32 270,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 81 390,8 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 101 556,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 101 556,8 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению настоящему решению.